VIDEO: Šventos karvės marketinge

Manote, kad reikia didinti prekės ženklo vertę? O gal manote, kad marketingas yra sunkiai išmatuojamas? Žinoma, net neabejojate, kad klientui svarbiausia kaina. Ir gal esate įsitikinę, kad nepelningi klientai yra nereikalingi? Tuomet šis pranešimas jums patiks.

komentarų yra lygiai 3

  1. labai idomi tema, bet kaip liudnai atrodo visi sitie padiskutavimai.. kazkaip panasiai bobutes apie ricardo villalobos kuryba diskutuotu subaciaus gelezinkelio miestely.. ir pranesejo rankytes kisenytese labai nepatraukliai atrodo. gal tai ir igimtas reikalas, bet labiau kaip spec stiliukas atrodo :)

    • Kai kitą kartą kur nors kalbėdamas ištrauksiu ranką iš kišenės, tai bus padaryta dėl jūsų.

  2. Sveiki, vis skaitinėju tuos jūsų postus. Žinoma daug įdomių dalykų galima išgirsti ir sužinoti. Kažkada skeptiškai žiūrėdavau į tokius dalykus kaip verslo seminarai, video pamokos ir panašūs dalykai. Vis galvodavau, na ką jie gali išmintingo pasakyti ir ką galėčiau pritaikyti savo siuvyklos versle. Pasirodo tokiai paslaugai kaip drabužių taisymas irgi galioja ir verslo dėsniai ir teorija kas be ko labai reikalinga. Neseniai įsigijome ir mes interneto svetainę pasinaudoję vienu iš jūsų patarimų. Pasakysiu tiesiai – rezultatas puikus. Sėkmės Jums.

Jūsų komentaras