Know-how

Kaip mes dalinamės know-how

Jūs skaitot, mes rašom

Nuo 2008-ųjų rašinėjame čionais, tinklaraštyje, beigi kartais parašome į vieną kitą respektabilų žurnalą. Pastaraisiais metais užmezgėme intymią draugystę su 'Verslo klase': prenumeruokite ir ieškokite kioskuose kiekvieno mėnesio pradžioj.

Metinės konferencijos

Kasmet Vilniuje surengiame dvi metines tarptautines konferencijas. Pavasarį - gamintojams ir distributoriams, rudenį - viešajam sektoriui. Ką randame efektyviausio Lietuvoje ir pasaulyje, tą ir išvelkame į dienos šviesą.

Kursai ir paskaitos

Kasmet rengiame komercinį spec. TOC kursą smulkaus verslo savininkams 'Nuo amato prie verslo', o norintiems tobulintis nemokamai - įkūrėme 'Verslo akademiją', saitą, kur krauname įvairius savo ir bendražygių paskaitų vaizdo įrašus.

Tiesioginis mūsų verslas

Šiaip mes padedame gamybos bei distribucijos įmonėms ženkliai pagerinti efektyvumą diegdami TOC, Lean, Six Sigma metodikas jų veikloje (paprastai projektai įmonėse trunka nuo metų iki dvejų), iš to gyvename, ir iš čia mes tokie gudrūs ir pūkuoti.

Efektyvumas viešajame sektoriuje

2012 m. rugsėjį pirmą kartą surengta Efektyvumo konferencija sulaukė daugiau nei 700 dalyvių iš visos Lietuvos. Po metų, 2013-aisiais, pritraukėme dar daugiau dalyvių, kuriems pristatėme efektyviausiai valdomas viešojo sektoriaus organizacijas.

Konferencijoje buvo pristatytos išskirtinių laimėjimų pasauliniu mastu pasiekusių įstaigų istorijos, pasidalyta šiuolaikinės vadybos žiniomis ir naujausiu jų pritaikymu praktikoje. Užsiėmimus vedė praktikai, asmeniškai vadovavę veiklos gerinimo projektams įvairiose pasaulio šalyse ir pasiekę stulbinamų rezultatų. Renginio pranešimų vaizdo įrašus galite pasižiūrėti internete.

daugiau apie renginį

Smulkiam ambicingam verslui

Kursas, skirtas suteikti verslo sistematizavimo žinių ir įgūdžių, būtinų pakeisti savo vadovaujamas kompanijas ir per trumpą laiką jas išauginti. Išmoksite dirbti su įmone ir ją auginti, užuot dirbęs savo kompanijoje kaip nepakeičiamas darbuotojas.

Daugumoje įmonių vadovybės dėmesys yra butelio kakliukas – paklausa viršija turimus pajėgumus. Jei vadovo pajėgumai panaudojami ne ten, kur reikia, ilgainiui būtent vadovas tampa apribojimu, neleidžiančiu organizacijai pasiekti daugiau pageidaujamų rezultatų.

Kursas suteiks šiuolaikinių vadybos metodų žinių ir taikymo įgūdžių sistematizuoti verslą, išmoksite susitelkti ties svarbiais, o ne skubiais darbais: kaip pasiekti, kad ne jūs dirbtumėte įmonei, bet įmonė jums? Kaip nustoti dirbti po 10-12 val. per parą, tačiau užtikrinti verslo plėtrą? Kaip užtikrinti spartų pelningumo didėjimą, kartu mažinant įmonės priklausomybę nuo jūsų?

daugiau apie kursą

Besitobulinantiems internetu

Tapkite “Verslo akademijos” nariu ir gausite priėjimą prie unikalios video medžiagos, naudingos informacijos apie Verslo sukūrimą ir valdymą, žinių kaip padidinti Jūsų verslo efektyvumą.

“Verslo akademija” vienija verslo savininkus, vadovus bei norinčius tokiais tapti, kurie suinteresuoti tobulėti, dalintis patirtimi, gauti ekspertų patarimus ir konsultacijas.

Ko gero, tai yra didžiausia praktinių verslo mokymų (ne visokių bla bla bla, bet iš tiesų praktinių), vaizdo paskaitų duomenų bazė Lietuvoje. Jums tereikia užsiregistruoti, rasti laiko peržiūrėti tai, kas jus labiausiai domina. Ir, žinoma, nepamiršti pokyčių diegti savo organizacijose, nes tik veiksmai gali pakeisti realybę, o ne valandos, praleistos spoksant į lektorius. Tegu ir pačius geriausius.

Prisijunkite prie bendruomenės

Tiekimo grandinės dalyviams

Į Vilnių susirinkę pirmaujančių gamybos, tiekimo ir prekybos įmonių vadovai kasmet dalinasi patirtimi, kaip integruoti tiekimo grandinę, kad išloštų visi jos dalyviai. Pranešimus skaito pasaulinio lygio TOC ekspertai, buvę E. M. Goldratto artimi bendražygiai, pašventę daug metų taikydami ir plėtodami tiekimo grandinės efektyvumo metodikas.

Konferencijoje kasmet siūlomi sisteminiai tiekimo grandinės sprendimai, apimantys būtinus pokyčius kiekvienos grandies lygmeniu, ir suteikiantys daugiau pridėtinės vertės visoms grandims kartu. Taip pat detaliai pristatomos sėkmės istorijos tų įmonių, kurios pritaikė TOC principus savo darbe ir ženkliai padidino pelningumą.

Konferencijoje  pateikiami sprendimai, padedantys išspręsti prekybininkų ir gamintojų problemas, tokias kaip nesugebėjimas tiksliai prognozuoti būsimos konkrečių prekių paklausos konkrečiame pardavimo taške; pernelyg ilgas tiekimo laikas; vienų prekių trūkumas, o kitų – perteklius dažnai vadinamas “dumblu” arba nelikvidais; pernelyg ilgas gamybos laikas, negebėjimas laiku pagaminti užsakytų prekių ir kt.

paskutinė įvykusi konferencija

iOS, Android vartotojams

Programėlė, leidžianti žiūrėti mūsų mokymus per išmaniuosius įrenginius (iOS ir Android). Kol kas jos labai nevystome, bet daiktas veikiantis ir su dideliu potencialu. Sako, kad aplikacijų versle pasiseka tik 1/10, tai mes laukiame, kol devyniems nepasiseks, ir tuomet šią programėlę pradėsime intensyviai vystyti.

Programėlė veikia labai paprastai. iPado ar kokio nors kito “pado” nešiotojas atsipučia nemokamą lietuvišką programėlę, katra vadinasi “Pardavimai”, ir už dyką daboja 5 serijas paskaitos apie pardavimus. Į serijas sukarpėme dviejų valandų trukmės webinarą, kurį 2012-05-03 skaitėme “Verslios Lietuvos” užsakymu (gyvai stebėjo ~600 žmonių). Įrašai dykai skelbiami ir čia. Apie sekančias serijas, kurias pagaminsime kada nors ateityje, programėlės vartotojai bus informuoti per “Push notification”. Norėdami nusisiurbti naują seriją, žmonės džiaugsis galėdami susimokėti 9,99 USD ar kokią kitą kainą (0,99 arba 99,9), kokią sugalvosim.

Maloniai kviečiame atsipūsti programėlę “Pardavimai” (Apple Store ir Google Play), užkibti ant kabliuko ir pasipildžius kreditines korteles laukti push notification’ų.

atsipūskite