Apie tinklaraštį

Sveikas protas (common sense – angl.) versle yra sutinkamas ne taip dažnai, kaip to norėtųsi savininkams, darbuotojams ar vartotojams. Gyvenime šis bruožas taip pat gan retas – daugybę dalykų darome “tiesiog”, “todėl, kad reikia” arba “todėl, kad taip elgiasi visi”.

Mes, tinklaraščio autoriai, turime vieną tikslą – norime, kad sveikas protas versle (ir gyvenime!) būtų sutinkamas kuo dažniau. Esame nepataisomai sugadinti Apribojimų teorijos, todėl šios sveiko proto ideologijos mums niekaip nepavyks išvengti ir savo įžvalgose.

Be to, esame verslininkai ne tik pagal pareigas, bet ir pagal mąstymą, tad tinklaraštyje į įvairius procesus žvelgiama tikrai ne iš samdinio pozicijų.

Tinklaraščio taisyklės:

  1. Subjektyvumas – autoriai pasilieka teisę būti šališki sveiko proto atžvilgiu.
  2. Netolerancija – tinklaraštyje toleruojamos kitokios nuomonės, bet netoleruojamos kvailystės – šmeižtas, įžeidinėjimai, keiksmažodžiai ir kt. Panašaus turinio komentarai bus šalinami.
  3. Konfidencialumas – daiktai ir procesai bus vadinami tikraisiais savo vardais, išskyrus atvejus, kai autoriai bus ribojami su savo klientais pasirašytomis konfidencialumo sutartimis.

Norėdami mums parašyti, laiškus siųskite į info@commonsense.lt