Efektyvinimo praktikų konferencija – šį penktadienį

logotocpa

 

Prieš šešetą metų viena iš TOC eksperčių, daugelio knygų apie TOC TP (mąstymo procesus) bei strategiją autorė Jelena Fedurko pasiūlė tapti organizacinio efektyvumo didinimo praktikuotojų sąjungos (TOC Practitioners Alliance) vienu iš steigėjų. Organizacijos tikslas – suburti pasauliniu mastu efektyvumo metodų taikymo praktikus ir sudaryti sąlygas dalintis savo gerąja (ir blogąja) patirtimi. Šio organizacija per penkerius metus jau organizavo 27 konferencijas visame pasaulyje. Dvidešimt aštuntoji vyks lapkričio 9-10 Jungtinėje Karalystėje, o dvidešimt devintoji – lapkričio 11-12 Vilniuje. Tai ne tik puiki proga išgirsti kitų praktikuotojų patirtį, bet ir sudalyvauti praktiniuose mokymuose.

Pirmą dieną bus įvairūs pranešimai:

 • Jürgen Kanz, TOC mąstymo procesų ekspertas iš Vokietijos, savo video pranešimo metu pateiks įžvalgas apie Verslo ateitį ir kryptį. Nepaslaptis, jog vis labiau populiarėjanti robotizacijos era kelia daug klausimų ir nerimo smulkiesiems ir stambiems verslams – kaip išlikti, kaip persiorientuoti?
 • Tarptautiniai TOC ekspertai Jelena Fedurko ir Oded Cohen pristatys atvejus, kaip TOC mąstymo procesus pritaikyti bet kokiose įmonės valdymo srityse, kitaip tariant – kaip rasti geriausius problemų sprendimus greitai ir efektyviai?
 • Savo patirtimi dalinsis Vaidas Paulauskis, Barclays grupės viceprezidentas LEAN ir automatizacijos diegimui – jis pasidalins savo asmenine patirtimi, kaip jiems pavyko diegti Apribojimų teoriją paslaugų operacijose (IT), kaip jie ieškojo “butelio kakliukų” ir juos sprendė. Tą patį ar bent dalį dalykų gali puikiai pritaikyti daugelis kitų paslaugų įmonių.
 • Mano komandos nariai Justinas ir Renaldas dalinsis savo patirtimi apie dažniausiai daromas klaidas, diegiant TOC ir LEAN metodus įmonėje – jeigu planuojate juos diegtis, tikrai turėtumėte tai išgirsti.
 • Svečiai iš Kaliningrado srities pasidalins savo patirtimi apie automobilių atsarginių dalių Atsargų valdymą.
 • Žinoma, bus ir mano pranešimas – aš taip pat gilinsiuosi į šią „robotizacijos“ bei „Anti-trapumo“ temas, tik lokaliau – aptarsime galimas grėsmes ir galimybes Lietuvos įmonėms.

Na o antrąją dieną – du seminarai:

 1. TOC Thinking Processes (anglų kalba). Lektoriai Jelena Fedurko ir Oded Cohen.
 2. TOC ir LEAN įrankiai versle. Ką, su kuo ir kada naudoti. Lektorius Nerius Jasinavičius

Planavome, kad antrojo seminaro pranešėjai bus Justinas ir Renaldas, tačiau jie labai jau norėjo sudalyvauti Jelenos ir Odedo seminare, todėl man teko užimti jų vietą.

DETALI PROGRAMA IR KITA INFORMACIJA ČIA (tik anglų k.): www.toc.lt/tocpa/

komentarų yra lygiai 3

 1. Algirdas

  Nice, būtinai sudalyvausim:)

  • Sudalyvaukite. Tačiau toks savęs reklamavimas svetimuose tinklapiuose Jums garbės nedaro. Nemanykite, kad aplink tik kvailiai…

   • Kur jūs įžvelgiate reklamavimą? Tinklalapio nurodymą tam skirtame laukelyje, kurį paskui savo nuožiūra ištrinate? Tai jums garbės irgi nedaro. Nesuprantu, kam tada jums komentavimo funkcija (su laukeliu nurodyti tinklalapiui), jei vėliau komentuojantys asmenys kaltinami reklama svetimuose tinklalapiuose ir kitų kvailinimu. Absurdas.

Jūsų komentaras