Ruduo – rimtų knygų skaitymo metas

knygosvirselis

Taip netikėtai-nelauktai ėmė ir pasibaigė vasara (bent jau kalendorinė). Ir nors rugsėjo pradžios oras džiugina labiau nei liepos orai, visgi atostogų metas pasibaigė, ir laikas vėl kibti į darbus. O kad dirbtųsi sėkmingiau – reikia skaityti ne tik pilkuosius atspalvius.

Manau, kad daugelio norimų perskaityti knygų sąrašas nėra trumpas, tačiau vis tiek pamėginsiu į jį prasibrauti. Taip, taip, aš irgi rašau knygą. Nors procesas vis dar nesibaigė, tačiau pabaiga jau ganėtinai arti. Knyga bus apie smulkaus verslo efektyvumo-pelningumo didinimą, apie tai, kaip pereini nuo amato prie verslo. Tačiau, kol ta knyga išvys pasaulį (laukti liko tikrai nedaug), siūlau paskaityti mano pirmąją elektroninę knygą (ebook‘ą) : 16 idėjų, kaip padidinti Jūsų verslo pelningumą.

Tai per ilgus praktikos metus parašytų straipsnių rinkinys (dauguma jų buvo publikuoti “Verslo Klasėje” bei šiame tinklaraštyje), kurį sudėliojau specialiai Jums. Straipsniai atrinkti ir parengti taip, kad kiekvienas juose rastumėte patarimų, kaip pagerinti situaciją savo įmonėje. Jau ne vienas verslininkas yra prašęs manęs panašios knygos/nuorodų rinkinio, kur galėtų surasti visus teminius straipsnius, tad štai pagaliau galiu pristatyti tokią e-knygą ir dalinuosi ja su Jumis!

O šią knygą parsisiųsti galite visiškai nemokamai čia: www.amver.lt/knyga/ .

Elektroninė, tačiau puikiai subalansuota atsispausdinti ir turėti prie darbo stalo :) Dalinkitės šia nuoroda ir su kitais, kam manote tai galėtų būti aktualu ir įdomu.

Beje, visi užsiregistravę e-knygos skaitytojai pirmieji gaus informaciją apie mano spausdintinę knygą bei specialų kainos pasiūlymą.

Smagaus skaitymo ir sėkmingo rudens !

komentarų yra lygiai 6

 1. O gal galima tikėtis ir epub formatu?

 2. Sveiki Nerijau,

  ačiū už straipsnių rinkinį. Tikrai bus įdomu pasiskaityti.
  Taip pat prisidedu prie Ryčio prašymo dėl *.epub, nes skaityti el.knygų skaityklėje – bus labai nepatogu.

 3. epub formatą padarysime. Kitą savaitę bus.

 4. Jau yra ir EPUB formatu.

 5. Puiki idėja – visi Jūsų straipsniai vienoje vietoje. Ačiū už pasidalinimą ir lauksiu knygos 😉

 6. leansistema

  Dėkui, bus labai patogu skaityti:)

Jūsų komentaras