Nauja blogerių akcija arba kaip blogeriai pas Vilniaus merą lankėsi

Tik nušurmuliavus blogerių savireklamos savaitei visai netikėtai buvome pakviesti  blogerio Mero Šimašiaus į svečius. Nors visas tas kvietimas buvo toks labai spontaniškas,  visgi susirinko nemažai blogerių.

Blogeriai_pas_Mera

(foto Adomo Rutkausko)

Savo įspudžiais apie apsilankymą jau pasidalino Visatos Valdovas, Enorca, Giedrė, Kootvėla, Mantas Malcius, kaimolenciugas, KSI.lt, adis.lt  (sąrašas pildomas).

Visko ten buvo kalbėta ir prikalbėta. Kas užkliuvo man ? Kad Meras su komanda kalbėdami apie finansus vis dar operuoja litais, bei kad didžiausios miesto išlaidos – švietimas (ne gatvių apšvietimas).

Tačiau apsilankymo metu blogerių iniciatyva buvo nuspręsta atkreipti dėmesį į vieną akciją, kurią vykdo Ieva Krivickaitė. Blogeriams bešurmuliuojant, kaip galima paplatinti žinutę, Mindaugas atsistojo ir užrašė tikslą – 30 tūkstančių eurų iki 2015 metų rugpjūčio 15 dienos.

Mindaugas_raso

Pakartosiu, ką surašė Giedrė savo bloge:

Taigi, mes, blogeriai, raginame visus prisidėti prie Ievos akcijos ir padėti jai surinkti tuos 30 tūkstančių eurų. Man, žinoma, labai gaila gražių Ievos plaukų, bet žinau, kad jie ataugs.

Kviečiu prie akcijos prisidėti ne tik tuos blogerius, kurie susitiko su Ieva gyvai, bet ir tuos, kurie jos nematė, bet norėtų nuveikti ką nors prasmingo.

Jums nereikia prisiimti kokio nors iššūkio, pavyzdžiui, apsilieti lediniu vandeniu ar panašiai. Tiesiog, jeigu palaikote Ievą ir vėžiu sergančius vaikus bei norite ir galite, paaukokite pinigų. O jei dar ir patys turite blogą, galite apie šią akciją ir patys parašyti bei paraginti savo skaitytojus nelikti abejingais.

Štai duomenys tiems, kurie nuspręs paaukoti:

Sąskaitos Nr. LT77 7300 0101 4079 5625
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Įmonės kodas: 302288579
Swedbank AB
Banko kodas 73000
BIC – HABALT22

Paramos paskirtyje nurodyti: „Palaikau Ievą ir visus vėžiu sergančius vaikus“.

Tikiuosi, nuo šitų pavedimų Swedbankas nenuskaitys sau mokesčių.

Prie akcijos jūs galite prisidėti ir dalyvaudami labdaringame aukcione pas Enorcą arba pas (kitą) Ievą, ar pas Adomą Rutkauską.

Visgi neapsieita be miskomunikacijos. Kažkodėl tai p.Remigijus nusprendė, kad blogeriai pasižadėjo nusiskusti plikai, jei nebus pasiektas tikslas. Nežinau, kaip kiti, bet aš prisijungiu prie Ievos – jei iki nustatytos 2015 metų rugpjūčio 15 dienos Ievos palaikymo akcija surinks tuos 30 tūkstančių eurų – aš irgi nusikirpsiu plikai.

komentarų yra lygiai 0

  1. […] kartu su kitais blogeriais (Rokiškis, Enorca, Giedrė, Kūtvėla, Common Sense, Baikos, Mantas Malcius, Riedančios uolos, Skirmantas Tumelis, Geležinė Lapė) apsilankėme […]

  2. […] tave suklosto taip, kad per tas klostes telieka viena išeitis. Būtent taip nutiko per Neelinį liaudies rašytojų suvažiavimą aną savaitę, inicijuotą mero Remigijaus aštuonioliktam […]

  3. […] žymaus neeilinio liaudies rašytojų susirinkimo Vilniaus savivaldybėje, dalis rašytojų diskusiją pratęsė gerdami įvairius kavos gėrimus. […]

  4. […] rašėme apie Ievos akciją. Vienas iš svarbių tikslo siekimo elementų – reguliarus progreso stebėjimas. Taigi, Paramos […]

  5. […] Enorca (pati pirmoji pasidalino įspūdžiais – pavydėtinas produktyvumas, vienok!) Common sense Giedrė Rokiškis Kootvela Adis – visą laiką zujo su Canon fotoaparatu ir fiksavo viską, […]

Jūsų komentaras