Radio debiutas: Verslo Mitai

Tiesą pasakius, per radiją šnekėti yra tekę ne kartą, tačiau šiandien ypatinga diena – šiandien buvau ne laidos svečias, o laidos vedėjas. Bet apie viską nuo pradžių.

Šių metų pradžioje keletą kartų teko sudalyvauti radijo laidose pristatinėjant pirmąją “Nuo amato prie verslo” metinę konferenciją, kurios metu sklaidėme įvairius verslo mitus. Tai tapo rimtesnės draugystės su radijo eteriu pradžia. Prieš keletą mėnesių sulaukėme pasiūlymo iš Žinių radijo parengti laidų ciklą apie verslo mitus. Šiandien, gegužės 13 dieną startavo nauja Žinių Radijo laida „Verslo Mitai“. Mano laidoje (skamba keistai, bet maloniai) svečiavosi spaudos paslaugų kompanijos „KOPA“ direktorius Saulius Mudėnas. Su Sauliumi puikiai pasikalbėjome apie tokius daugeliui verslininkų keistais ir nereikalingais atrodančius dalykus – Viziją, Misiją bei Vertybes. Mūsų pokalbio (t.y. pirmos laidos) įrašą rasite čia.

Apie ką kalbėsime ateityje ? Apie įvarius mitus apie verslą bei versle. Kokius ?

  • Verslo be „stogo“ nepadarysi
  • Verslą daryti gali neeilinių sugebėjimų žmonės
  • Verslo pradžiai reikia daug pinigų / neeilinių idėjų
  • Lietuvos rinka per maža
  • Ir t.t.

Tikiuosi idėjų laidoms sulaukti iš tinklaraščio skaitytojų.

Taigi – kas antrą trečiadienį (pradedant nuo gegužės 13 dienos) 15.10 per Žinių Radiją laida “Verslo Mitai“.

komentarų yra lygiai 0

  1. […] pasigirti pasidžiaugti, kad po pirmos Išsklaidant verslo mitus laidos, Žinių Radijo redakcija nenutraukė to mūsų draugystės ir leido laidai gyvuoti. Antroji laida […]

Jūsų komentaras