Kaip ženkliai padidinti pardavimus vidaus ir eksporto rinkose? (VIDEO)

setikas_voldemaras_commonsenseLT

Prieš mėnesį “Verslo žinios” pakvietė mudu su Aidu Šetiku pasipasakoti, kaip jo vadovaujamai firmai “Rifas” pavyko driokstelt eksportuose. Pasakojimas-pusryčiai vietoje numatytų dviejų valandų išsitęsė į cielas tris, nes publika tiesiog nepaleido. O ir pranešėjai labai nesipriešinom. Man pačiam buvo žiauriai įdomu išgirsti tiek daug prieštaravimų iš auditorijos ir kartu stebėti, kaip prieštarautojai palaipsniui virsta palaikytojais.

Pagal anketas užpildžiusių dalyvių vertinimus, pusryčiai neprisvilo. Asmeniškai (Aido dėka) ženkliai pagerinau savo klausytojų pasitenkinimo rodiklį, mat ligšiol nepatenkintieji sudarydavo, kaip taisyklė, pusę auditorijos.

pusryciai_ar_pateisino

Maža to, kad klausytojams patiko, jie pareiškė, jog dar rekomenduotų ir draugui (gaila, organizatoriai nepaklausė, ar rekomenduotų konkurentui). Deja, antro tokio renginio nebus.

pusryciai_rekomendacijos

Nekartosime, nes yra smagesnių dalykų, nei kartotis. Tačiau tam, kad nenuviltume dalyvių draugų bei konkurentų, įrašėme save į juostą. Įrašą rasite čia arba šio teksto apačioje. Jei dirbate pardavimų srity, garantuoju, trys valandos prabėgs lyg dvi su puse.

Kadangi visa ši “Rifo” istorija yra laikoma sėkmės istorija, turiu gerą progą į garbės lentą iškalti visus prisidėjusius: Tomas, Robertas, Mindaugas (iš “Rifo” pusės), Valdas, Algimanta, Irma, Aldona (iš “TOC Sales and Marketing” pusės).

Taigi, ką rasite juostos viduj:

 •  Turite laisvų pajėgumų? Vadinasi, turite arba bėdų pardavimuose, arba neambicingus akcininkus.
 •  Mokate gaminti industriniu būdu? Vadinasi, nesunkiai išmoksite gerai pardavinėti.
 •  Ar ambicinga eksporto apimtis išauginti 3 kartus per trejus metus? Su dabartinėmis žiniomis tokių rezultatų „Rifas” pasiektų per metus.
 •  Norite pardavimų srauto? Pasitelkite sveiko proto / srauto metodus LEAN, TOC.
 •  Pardavimus laikote menu? Jums pats laikas pasiaiškinti meno apibrėžimą.
 •  CRM nepadeda parduoti daugiau? Paaiškinsime, kodėl.
 •  Įmonė vis ieško geresnių pardavėjų? Ko gero, laikas surasti geresnį pardavimų vadovą.
 •  Manote, kad B2B santykiuose veikia nuolaidos? Panašu, nemėginote eksportuoti.
 •  Džiaugiatės laimėjęs derybas? Laukite revanšo. H2H (Human to Human – arba akis už akį) santykių abėcėlė.
 •  Ką daryti Lietuvos sąlygomis? Išvardinsime visas klaidingas prielaidas, ant kurių pastatytas įprastinis B2B pardavimų modelis.

Čia prezentacija greitam praskrolinimui:

Ir minėtasis video su geriausiais linkėjimais!

1 komentaras

 1. Aidai, Mindaugai, tai buvo naudingiausiai praleistos trys valandos per paskutinius kelis metus. Visada jaučiau, kad su pardavimais vyksta kažkas negerai, bet jūs viską sudėliojot į lentynas.
  Ačiū!

 2. […] mudu su Aidu prieš Kalėdas “pakartoti paskaitą Kauno auditorijai” (pirmąkart pasakojomės Vilniuje pavasarį), pamaniau, kad Kaune žmonės neturi interneto. Mat aną pranešimą išpublikavome internetuose […]

Jūsų komentaras