Sekmadienis – rinkimų diena

BringCS

Jeigu manėte, kad nepaliesime savivaldybių rinkimų temos – klydote. Nors nedalyvavome aktyvioje rinkimų agitacijoje, tačiau neliksime nuošalyje. Aš tikiuosi, kad visi commonsense.lt skaitytojai žino, jog šį sekmadienį vyks rinkimai. Jų metu rinksime ne seimo narius. Bet tai nemažina pačių rinkimų svarbos. Juk pirmą kartą rinksime merus tiesiogiai. Todėl noriu visus commonsense.lt skaitytojus pakviesti balsuoti. Aš neagituosiu už ką balsuoti (nors pasisakysiu už ką aš balsuosiu), o agituosiu ateit balsuot. Aš įsitikinęs, kad beveik visi mūsų skaitytojai nebalsuos už kolorado vabalų atstovus, ar tas partijas, kurios vis kelia klausimą dėl Lietuvos buvimo ES, NATO, Euro zonoje ir t.t. Prisipažinsiu, kad turiu šiokių tokių abejonių dėl to, už ką balsuos dalis skaitytojų iš Vilniaus, bet vistiek kviečiu visus, ateiti balsuoti. Jeigu manote, kad jūsų balsas nieko nereiškia arba kad šioje sistemoje nieko nepakeisi, pasiskaitykite Blogerių Visatos Viešpaties Rokiškio įrašą apie Parazitinius diskursus.

Po neseniai vykusių seimo rinkimų, vienas kažkada gerbtas veikėjas veikėjas išvadino šiuolaikinį jaunimą storašiknių nykštukų partija – nes jie tik ir temoka spaudyti „like“ (nykštukai), bet nepakelia savo storos subinės nuo kėdžių ir nebalsuoja. Nebūkime tais storašikniais nykštukais !

O aš balsuosiu už Liberalų sąjūdžio sąrašą. Ir už Remigijų Šimašių. Kodėl už juos ? Manau, kad vienas iš Verslo Klasės autorių Liudvikas Andriulis ramiai ir be emocijų sudėliojo motyvus savo Facebook‘o įraše. Ir dar todėl, kad jis yra perskaitęs visas Dr.E.Goldratt’o knygas, ir netgi kažką suprato :).

O reitinguosiu Skirmantą Tumelį (nr. 17), tą patį, kuri per Seimo rinkimus protegavome. Puikiai jį pažįstu ir žinau – profesionalus, stropus ir ne iš senosios paradigmos. Galbūt į Seimą jam buvo per anksti, bet į savivaldybę – pats tas. Pasipraktikuos, o tuomet – į Seimą.

Taigi – į rinkimus visi sekmadienį !

komentarų yra lygiai 4

  1. Ačiū!

  2. “Aš neagituosiu už ką balsuoti (nors pasisakysiu už ką aš balsuosiu)”. Čia tas pats kas sakyti: aš nevalgysiu, bet truputį paragausiu :)) o kartu ir savo draugą paagitavote, smagu. Bet gal ne, ačiū, balsuosime už naują ir iniciatyvų žmogų – Majauską :)

    • Ragavimas, dar ne valgymas, bučinys – ne seksas :).
      O dėl Majausko – šaunu, balsuokite. Nepažinočiau asmeniškai Remigijaus, gal ir pats už Majauską balsuočiau. Bet Remigijų pažįstu ir pasitikiu.

  3. Aš irgi būčiau už Remigijų balsavęs, bet vis dar Rokiškyje esu registruotas, tai savo balsą atidaviau vietiniams liberalams – verslininkai, ūkininkai ir kiti protingi žmonės, kurie žino, kaip pinigus uždirbt sau, tai gal sugebės ir savivaldybę iš sąstingio išjudint. O kita vertus – daugiau nelabai buvo už ką ir balsuot, visokie socdemai, darbiečiai, paksistai ir tomaševskiai automatiškai atkrenta.

Jūsų komentaras