Praplėsk savo horizontus. Ryžkis verslo pokyčiams 2015 metais,

18425278346604149453

Peržvelgęs commonsense.lt tinklaraščio statistiką, pastebėjau, kad per visą gyvavimo laiką esame paskelbę virš 700 įrašų. Žinoma, ne visi buvo apie tai, kaip verslui tapti efektyvesniu beigi pelningesniu, bet prirašyta tikrai nemažai. Ne tik prirašyta, bet net prikalbėta bei prifilmuota. Ar tos mūsų įžvalgos tikrai davė naudos ? Ar mūsų propaguojamos tiesos veikia ? Neretai sulaukiame skeptiškų komentarų bei reikalavimo parodyti tuos, kurie padarė ir gavo rezultatus.

Atsakydamas tokiems skeptikams, ir net tik skeptikams, noriu informuoti jus apie praktinę konferenciją

IŠSKLAIDANT VERSLO MITUS 2015

kuri įvyks 2015 m. vasario 20 d. Vilniuje.

Konferencijoje savo verslo sistematizavimo bei auginimo patirtimi dalinsis verslininkai, kurie ne tik sukūrė bet per ganėtinai trumpą laiką išplėtė savo įmones. Konferencijos dalyviai iš pranešėjų išgirs ne tik kaip jiems pavyko pasiekti puikių rezultatų, bet ir tai, kas nepavyko bei kas padėjo išlaikyti jų vidinę motyvaciją nesustoti. Aš tikrai neabejoju jog šie pranešimai įkvėps Jus imtis ryžtingų darbų savo tikslų siekimo link!

Apie šią konferenciją smagiai pasikalbėjome su Raigardu Musnicku Verslo bitėse. (Laidos įrašas čia)

Taip pat nepraleiskite progos išgirsti žurnalo Verslo Klasė redaktoriaus Aurelijaus Katkevičiaus įžvalgų apie Pasaulio mažėjimo įtaką vietiniam verslui. Juk Informacinė revoliucija naikina atstumus ir dydžių skirtumus. Žinių amžius dar tik pradeda atskleisti savo potencialą. Visuomenė kinta greičiau nei spėja keistis jos organizacijos formos. Svarbiausia – nebijoti, ir iššūkiai virs galimybėmis.

Edgaras Rimgaila, Easting Group (Verslo Žinių Gazelė 2013) direktorius atskleis kaip startavus pačiame krizės įkarštyje pačiame konkurencingiausiame logistikos sektoriuje išaugti nuo 2 darbuotojų iki 50.

Tomas Kazlauskas, UAB “Hakuna” direktorius pasidalins patirtimi kaip išgyventi milžino šešėlyje. Daugelis mano, kad šiandieniniame pasaulyje sunku rasti naujų nišų pradėti nuosavą verslą. Tikras iššūkis – atkreipti prisisotinusios žmonijos dėmesį į save į savo veiklą. Sudėtinga išgyventi stambaus verslo šešėlyje. Ar iš tikrųjų taip yra? Gal būt kaip tik dabar pats tinkamiausias laikas išsklaidyti „milžino“ šešėlį?

Vilniaus kailių vadovė Neila Šveikauskaitė nepabūgo rinkai pasiūlyti mafijinį pasiūlymą – individualūs kailiniai per savaitę. Žinoma, kailiniai – ne virtuvė, bet… Neila žadėjo papasakoti kaip gi sekėsi šis eksperimentas.

Detalesnę konferencijos programą bei informacją apie pranešėjus rasite čia: http://amver.lt/konferencija/#pranesejai

Jei visgi abejojate, kodėl verta dalyvauti – atsakymą rasite čia: http://amver.lt/konferencija/#kodel-dalyvauti

O antrąją konferencijos dieną suteikiame Jums galimybę TOBULINTIS bei pasisemti naujų naudingų žinių praktiniuose seminaruose – turite galimybę išsirinkti vieną iš trijų:

  • Asmeninio laiko valdymas verslininkams
  • Efektyvūs problemų analizės bei sprendimo metodai
  • Vadovams apie klientų pritraukimą internetu

Daugiau informacijos apie praktinius seminarus: http://amver.lt/konferencija/#praktiniai-seminarai

Iki susimatymo konferencijoje !

Komentarų dar nėra, tad jūsiškis bus pirmasis.

Jūsų komentaras