iPlotkelė efektyvumo tema

Artėjant Šv. Kalėdoms įprasta išnaudoti susitaikymo metą pagal paskirtį. Tačiau mes, kaip ir premjeras A. Butkevičius, priešų neturime, tad ir susitaikyti nėra su kuo.

Nepaisant to, galvojome, ką čia padėti ant virtualaus Kūčių stalo. Ir sugalvojome.

Kaip žinote, plotkelės laužimas simbolizuoja pasidalinimą savo rūpesčiais su kitais šeimos nariais, manoma, jog dėl to kiti metai turėtų būti lengvesni. Ta proga dalinamės su Jumis savo didžiausiu rūpesčiu – kaip ženkliai pagerinti Lietuvos žmonių gerovę – vardan kurio šiemet spėjome ir malkų priskaldyti, ir paruošti malkų keliems sezonams.

Žemiau matote virtualią plotkelę – iBook’ą su pranešimais (skaidrės ir video) iš mūsų surengtos Tarptautinės viešojo sektoriaus efektyvumo konferencijos. Prašome užeiti į Apple parduotuvę ir atsilaužti nemokamai atsipūsti į savo Mac’us ir iPadus.

effectiveness_conference

Kol siunčiasi, papasakosiu, kad šis renginys buvo pats praktiškiausias iš visų Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių. Išsamiai pasisakė daugiau nei 20 sveiko proto pranešėjų iš belenkokių pasaulio šalių, kiekvienas valdiškose įstaigose pasiekęs ženklaus pagerinimo rezultatų. Vienur sutrumpėjo eilės ligoninėse, kitur sutrumpėjo bylų teismuose trukmės, trečiur infrastruktūriniai projektai liovėsi vėlavę, ketvirtur pagelbėjo daugiau žmonių nepadidinę valdininkų skaičiaus.

Tiesa, turėjome bėdų ieškodami, ką iš lietuvių, viešojo sektoriaus žmonių, galėtume pastatyti ant pasaulinės scenos. Teradome du pasirengusius žmones – sveiko proto teisėją Audrių Cininą bei Mildą Dargužaitę, sėkmingai pardavinėjančią Lietuvą investuotojams.

Jų skaidres ir video žiūrime žemiau:

Audrius Cininas:

Milda Dargužaitė:

Tiesa, ant scenos būta ir daugiau lietuvių. Vieną iš jų (galimai jau matytą kažkur) įdėsiu ir čionais, mat jis pasakojo apie focusus. Tuos, kur mažai kam pavyksta.

Nerius Jasinavičius:

Kitus pranešėjus rasite iPlotkelės viduje. Dabar laikas atskleisti, kas gi tą iPlotkelę paruošė.

Su sąlyga, kad renginys nebuvo remiamas valdiškais ar kokiais nors europiniais pinigais, ypač noriu padėkoti rėmėjams. Logiška, kad ten, kur efektyvumo reikalai, ten ir efektyviausia Lietuvos firma “Tele2”. Jei ne “Tele2”, valdiškos įstaigos apskritai permokėtų už ryšio paslaugas melejonus, o beigi bilietai į šį renginį būtų kainavę bent po porą tūkstančių (dabar gi dalyviai mokėjo po 150 EUR). Prieš keletą dienų vienas pažįstamas respektabilus žmogus Facebooke netyčia išsidavė, kad naudojasi “Omnitel” (žmogus pasiskundė gavęs bene tris reklamines SMS per dieną), tai netruko paaiškėti, kad jis toks bene vienintelis visam Facebooke ne “Tele2” klientas. Ponios ir ponai, atėjo laikas, kai būti “Tele2” klientu yra lygis, o man džiugu, kad su “Tele2” pagalba pavyko padaryt pasaulinio lygio event’ą apie tai, kaip su mažiau išteklių galima sukurti daugiau vertės. Tame ir slypi visa efektyvumo esmė.

Taip pat dėkoju “15min.lt“, kad padėjo sėt efektyvumo sėklą ant visos Lietuvos, kiek siekia jų traffic’as. Ten rodyti baneriai į konferencijos saitą atvarydavo tuntus valdininkų (iš kurių pusė skambindavo mums į biurą ir kaulydavo duot bilietukų nemokamai, mat jiems “labai įdomu” ir jie “iš inspekcijos”). Manau, 15min.lt eksponuojami higieninių paketų baneriai apskritai turėtų užlaužti reklamdavių saitus prie tokių mano pastebėtų traffic’o tendencijų.

Dėkoju ATEA, kad padėjo išspręst įvairius IT infrastruktūrinius reikalus. ATEA formaliai – didžiausia IT firma ant Baltijos šalių, o realiai yra pati lanksčiausia. Ne mažiau lanksti besanti pasirodė  ir “VRP Hill+Knowlton Strategies“, didžiulė PR kontora, o besisukanti kaip bitutė, galinti nešti propagandinį medų ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse pievose.

Mokėjimai.lt team’as per tris savaites suprogramino QR-kodinių bilietų apps’ą, visą apskaitą, žinoma, išsitestavo ant mūsų, bet užtat dabar turi cutting edge sprendimą ir puikiausią referensą iš mūsų!

MAQS, advokatų kontora, padėjo atsivežt vieną spykerį – teismų efektyvinimo asą iš Izraelio – kurio patys vieni nebūtume įkandę. Didelis respect’as goes to Deividas Soloveičikas, MAQS partneris.

Nuostabi fotografė Aušra beigi “Webseminarų” filmavimo komanda, kaip visada, užtikrino vizualinių reikalų užfiksavimą visose 4 LITEXPO salėse, kur veiksmas vyko vienu metu. Beje, 3 dienas iš eilės. Jų dėka know-how tapo atviras ir visiems prieinamas.

Oops, vos nelikau nepadėkojęs LITEXPO. Pamiršau juos dėl to, kad neturėjom absoliučiai jokių problemų su renginio didžiausiu tiekėju. Per tris dienas niekas nė karto nesuvėlavo, nesugedo jokia įranga, nieko netrūko. Jeigu MAXIMA atsisakys savo šūkio “Apie viską pagalvota”, jį galės drąsiai perimti LITEXPO. Jei visos valdiškos įstaigos būtų taip susiorientavusios į savo klientus kaip LITEXPO, aš būčiau laimingiausias mokesčių mokėtojas pasaulyje.

Ir, žinoma, nepraleisiu progos padėkoti savo nuostabiai komandai (Algimanta, Aldona, Lina, Augustinas, Povilas), su kuria dirbti yra vienas malonumas, ypač su sąlyga, kad nesame kokia tai renginių organizavimo firma, o tiesiog paprastas pardavimų konvejeris, albet vis tiek įsigudrinom komerciniais pagrindais pritraukti ir vėliau patenkinti ~400 dalyvių, iš kurių šimtas pasitaikė nelietuvių (daugiausia gruzinų, suomių, latvių). Gavosi, kad neiškėlę kojos iš Vilniaus sugebėjom padaryti netgi kažkokį eksportą 😉

Taigi, pagal seną gerą Kūčių tradiciją prisiminus tuos, su kuriais dalinomės rūpesčiais, galima pereiti prie plotkelių!

Turintys iDaikčiukus, spauskite šią nuorodą:

itunes-app-store-logo

iDaikčiukų neturintiesiems teks minėtą know-how įsisavinti per internetus tradiciniu būdu – pranešimus ir video sukrovėme į konferencijos saitą. Jokių registracijų, jokių apribojimų.

Gerų švenčių!

komentarų yra lygiai 2

  1. Ačiū už iPlotkelę, ir Jums gerų švenčių!

  2. AiPlotkelės netinkamos aiTelefonams :(

Jūsų komentaras