Programėlė, kuri pakeis jūsų gyvenimą

Debiutuodami Mac App Store su apps’u, atlikome du dalykus, kurie garantuos programėlės sėkmę: filmuodamiesi pasipuošėme oranžine spalva ir į 25 kadrą įmontavome mustaž-maną. To pakanka, kad iPhone ir iPadų nešiotojai pultų pūstis programėlę ir vėliau pakliūtų į mūsų spąstus.

Spąstai labai paprasti. iPado nešiotojas atsipučia nemokamą lietuvišką programėlę, katra vadinasi “Pardavimai”, ir už dyką daboja 5 serijas paskaitos apie pardavimus. Į serijas sukarpėme dviejų valandų trukmės webinarą, kurį 2012-05-03 skaitėme “Verslios Lietuvos” užsakymu (gyvai stebėjo ~600 žmonių). Įrašas dykai skelbiamas ir “Verslo akademijoje”.

Apie sekančias serijas, kurias pagaminsime kada nors ateityje, programėlės vartotojai bus informuoti per “Push notification”. Norėdami nusisiurbti naują seriją, žmonės džiaugsis galėdami susimokėti 9,99 USD ar kokią kitą kainą (0,99 arba 99,9), kokią sugalvosim.

Tokiu būdu mudu su Nerium pagaliau praturtėsim nieko neveikdami ir be jokių pastangų.

Kai Lietuvoje uždirbsime visus įmanomus pinigus, tuomet panašią programėlę įkalbėsime rusų ir anglų kalbomis (gal dar kinų, kai išmoksime) ir per ją didinsime savęs žinomumą Rytų rinkose, į kurias šiaip jau fokusuojamės. Vienas kitas milijonas bus kaip šalutinis teigiamas efektas, kurio nevengiame.

Taigi mieli iPhonų ir iPadų turėtojai,

maloniai kviečiame atsipūsti programėlę “Pardavimai”, užkibti ant kabliuko ir pasipildžius kreditines korteles laukti push notification’ų. O jeigu išsakysite vartotojiškas pastabas – ne dėl turinio (nes jis idealus), bet dėl techninių dalykėlių, tai mes atsižvelgsim darydami appsą rusakalbiams ir minėsim jus geru žodžiu.

Pažingsniui pasielgti turėtumėte taip:

1. įsijungti iPadą arba iPhone

2. įlįsti į App Store:

3. susirasti ir įsidiegti programėlę “Pardavimai”

4. mėgautis ir parašyti čion atsiliepimą!

komentarų yra lygiai 9

 1. Taigi Nerius prieš gerus metus sakė, kad iPad tai niekam nereikalingas šlamštukas, kaip čia dabar? 😀

  • O kur pasakyta, kad aš pakeičiau nuomonę ? :)

   Aš vis dar puikiai su WM 6.5 telefonu. Bei jei jau rinka tokius vartoja, tai kodėl tą rinką ignoruoti ?

 2. Andrius

  O ant androido appsą buvo laža padaryt? Tipo, turiu aifoną, ir dabar appsas bus ant aifono?

  • Neturiu aš nei Androido nei iPhone :)
   Bus ir ant Androido, tikrai. Kvaila būtų ignoruoti androidinę rinką.

 3. Robke

  O į Kiniją taip lengvai neateisit, čia jūsų programėlė neveikia, sako, kad aš neprisijungęs prie interneto :) Matyt turinys kur nors youtube sudėtas, o youtube ir feisbukas Kinijoj blokuojami…

  • Robke

   Atsiimu žodžius – turinys atsirado. Žiūrėjau ~ 6 val. ryte Lietuvos laiku, matyt atsirado vėliau.

   • Suinstalinus apps’a reikia dar nusisiurbti turini, kad ji po to rodytu off-line. Matyt buvote nenusisiurbes. Nes turinys sukeltas jau kokios 3 savaites.

 4. Asta

  Lauku ant Androido. Praneškit kai bus.

Jūsų komentaras