IKEA neduoda užsidirbti sviestui? Užsidirbsime patys

IKEA garsi ne tik savo skaniaisiais kotletukais, bet ir tuo, kad tai vienas efektyviausių koncernų pasaulyje. Bet lietuviai irgi su nagučiais.

###

Lietuvos gamintojai žino: dirbdamas koncernui IKEA, visada užsidirbsi duonai. Tačiau taip pat žino, kad jei pradėsi užsidirbinėti sviestui, būsi arba pakeistas kitu tiekėju, arba vėl dirbsi duonai.

Taigi IKEA yra gėris, niekas nesiginčija, bet būna ir geriau.

Apie tai Tiekimo grandinės konferencijoje pasakos Rimas Montvilas, “Alsenos” vadovas, kuriam IKEA kažkada pasakė “Viso gero”, bet šis atsisveikinimas buvo naujo sėkmingo kelio pradžia.

“Alsenos” sėkmės istorijos teaser’į aprašė “Verslo žinios”:

„Teko spręsti rebusą, kaip suvaldyti pinigų srautą ir atstatyti staigiai kritusius pardavimus. Supratome – norint tai padaryti, turime susikoncentruoti į savo pagrindinių procesų pertvarką ir pridėtinės vertės kūrimą savo klientams – mažmenos, didmenos ir logistikos įmonėms“, – pasakoja p. Montvilas, vienas iš „Verslo žinių“ rengiamos konferencijos „Kaip žengti kartu?“ dalyvių.

Rimo pranešimą su džiaugsmu anonsuojame ir mes:

Smagu, kad tarp konferencijos dalyvių bus ir žmonės iš IKEA TRADING SERVICES. Tai viena efektyviausių kompanijų pasaulyje, absoliučiai orientuota į savo vartotoją, kuriam reikia padoraus produkto už mažiausią kainą. Nesugebi gaminti efektyviai – lauk iš smėlio dėžės.

Tačiau nuostabu, kai iš smėlio dėžės išvaryti lietuviai sugeba susikurti kitą, dar puikesnę smėlio dėžę.

komentarų yra lygiai 0

  1. […] Konferencijos metu iš salės nuskambėjo klausimas: “Kodėl jūs nagrinėjate tik TOC, Lean ar Six Sigma metodikas? Juk yra ir kitokių nuostabių metodikų!” […]

  2. […] Konferencijos metu iš salės nuskambėjo klausimas: “Kodėl jūs nagrinėjate tik TOC, Lean ar Six Sigma metodikas? Juk yra ir kitokių nuostabių metodikų!” […]

Jūsų komentaras