Stilingus paminklus sau statomės patys

Jei virš savęs turėčiau bosą, jis mane jau būtų atleidęs. Už tai, kad darbo metu lyg koks visuomenės veikėjas maluosi po renginius, į kuriuos kvietimų gaunam tuntais, ir ne visada pavyksta atsisakyt.

Pastaruoju metu nepavyko atsisakyt:

– CPO (Centrinės perkančiosios organizacijos) prisistatymas blogeriams;

– alaus pagėrimas su blogeriais po CPO prisistatymo;

– Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimai daugiausiai darbo vietų sukūrusiems darbdaviams;

– 3,5 val. trukmės paskaita Žurnalistikos profesinių studijų studentams apie pridėtinės vertės kūrimą;

– užsukimas į VŽ konferenciją apie Viešuosius pirkimus;

– Lietuvos ekonomikos konferencija, kurią surengė žurnalas “Valstybė”.

Jei čia paskelbčiau visas matytas ir lauktuvių parsineštas prezentacijas, ir dar jas pakomentuočiau, tai gautųsi daktaro disertacija. Jūs tokios paklodės neskaitytumėt.

Todėl įspūdžius paleisiu ne vienu srautu, bet partijomis. Sekite naujienas, kaip sakant.

***

Anądien iš Rokiškio gavom stilingiausio blogo apdovanojimą. Dėkui!

Šis apdovanojimas neturi nieko bendro su stilingumu, elegancija ar mada (jei turėtų, mes tokio apdovanojimo niekada nebūtume gavę). Apsidovanojimų vajus skirtas blogeriams pasikelti reitingus google, pasidalinti skaitytojų srautais ir šiaip susireikšminti.

Pradėjęs paskaitą Žurnalistikos centro studentams (kurso vadovė Dalia Kutraitė mane pakvietė kaip blogerį) paprašiau pakelti rankas, kas yra skaitę tinklaraštį, kurį jūs dabar skaitote. Nepakilo nė viena ranka (žmonių buvo ~20). Žiaurokas atradimas paskaičiavus, kad nuo 2008 m. esame parašę >500 tekstų. Buvo smagu nusileisti ant žemės. Ir suprasti, kad jei patys sau nestatysim paminklų, tai kiti jų mums tikrai nestatys 😀

Sklinda gandai, esą tokie apsidovanojimai padeda skaitytojams atrasti naujų autorių, o autoriams – truputį praplėsti skaitytojų uždarą ratą.

Pagal tradiciją “Stylish blogger Award” laureatas neturi teisės užspausti gauto prizo, o privalo juo pasidalinti su kitais stilingiausiais.

Mes stilingiausiais išrinkome tuos, kuriuos gyvai matėm per pristatymą CPO ir pasisėdėjime po jo. Dalis stilingiausių užfiksuota nuotraukose, o viena jų netgi buvo panaudota per paskaitą reklamuojant blogerius žurnalistikos studentams. Prie ko ten “Čili kaimas”, ir kodėl jam reikia padėti, parašysiu kada nors ateityje. Dabar gi metas įteikti apdovanojimus!

Skirmantas Tumelis – nupaveiksluotas geriantis arbatą šalia Andriaus Užkalnio. Šių dviejų blogerių nuotaikas atspindi jų požiūris į ACTA: Skirmantas džiaugiasi būsima pergale, o Užkalnis… O ką Užkalnis? Užkalnis nieko. (+Skirmantas Tumelis)

Andrius Užkalnis – nors ir pabėgo neapmokėjęs sąskaitos, tai dar nereiškia, kad jis blogas žmogus. Man jis labai patinka, ir artimiausiuose rinkimuose vėl už jį balsuosiu. (+Andrius Užkalnis)

Vidmantas Nuolaida – žmogus, pasistatęs stilingą namą savo rankomis. Jis galėtų paskaitas skaityti ne tik žurnalistikos studentams, bet ir VGTU. (+Vidmantas Čičelis)

Tadas Šilas – stilingo blogo apie tai, kas užknisa, autorius. Pastaruoju metu jo niekas neužnisa, todėl rašė senokai. (+Tadas Silas)

Nemunas – visiems padoriems žmonėms pabėgus iš Livejournal, Nemunas ten liko. Ir rašo apie energetinius reikalus taip, kad net aš suprantu. O štai A. Sekmokas Nemuno, įtariu, už jo rašliavas nemėgsta. Paskaitykit, ir suprasit, kodėl. (+Nemunas B)

Mantas Malcius – tas, kur pavardė be ‘č’. Rašo apie kompiuterius, bet taip, kad net aš suprantu. Jei norite suprasti, kuo gyvena kompiuterastinis jaunimėlis, turite tokią galimybę. (+Mantas Malcius)

Buržujus – milijoną kartų minėtas mūsų tinklaraštyje. Vaikšto visad pasitempęs, susišukavęs, pričioskė madinga. Stilingas visas, kaip ir jo blogas. (+Mykolas Kleck)

Leo Lenox ir Leo Astor – du liūtuku. Leo Lenox’as yra didžiulė blogosferos žvaigždė, vieną dieną bus toks pat selebritis, kaip dabar Bumblauskas. Tuomet girsimės, kad kažkada 2012-aisiais mes su juo gėrėm alaus. Štai kokia jis bus žvaigždė. (+Leo Lenox)

Sveikiname visus sulaukus tokio svarbaus apdovanojimo, net jei tokį gavo ne pirmą kartą.

Bet tai dar ne viskas. Kolektyviai pasitarę nusprendėme apdovanoti vieną blogerį, nedalyvavusį CPO renginy ir afteryje. Ta-daaam, sveikiname Remigijų Šimašių!

Mūsų teisingumo ministras, laikinai išgelbėjęs Lietuvą nuo ACTA, gavęs nuodėmių atleidimą iš Rokiškio, yra ne tik labiausiai komentuojamas vyras G+, bet turi labai stilingą tinklaraštį. Su labai stilingomis reklamomis!

Suprantu, kad Skirmantas Tumelis pasinaudojo viršutine reklama, ir nusiskuto barzdą. Bet labai tikiuosi, kad niekas nesusigundė šoniniu baneriu. Nes nepaisant ministro rekomendacijų, pats geriausias greitasis kreditas yra Pipedijos kreditas!

Taigi ministre, “Stylish blogger Award” gavimo proga, linkime apsivalyti nuo gaidiškų reklamų, išsikelti į padoresnę vietą (kad ir pas popo.lt), ir tęsti pradėtus darbus beigi šaunų bendravimą su internautais (+Remigijus Šimašius).

komentarų yra lygiai 4

 1. […] Insaider.lt, bet netikėtai gavau ir aš Stilingiausio Blogerio Apdovanojimą iš tinklaraščio commonsense.lt, tereikėjo sudalyvauti bandyme pateikti užsakymą Čili Kaime. Ačiū Commonsensui, labai […]

 2. Tiesiog nuostabu! Sveikiname gavus apdovanojimą!!! Vedam toliau googlę iš proto!

 3. […] kad visokie žurnalistikos studentai jo rašliavų apie šildymus neskaito), smogė iš pasalų ir apmylavo visus, kurie neseniai dalyvavo CPO seminare ir po jo vykusiame susirinkime. Žinoma, pamylavimo priežastis yra labai aiški: visi ten susirinkę kėlė jo ego […]

 4. […] Commonsense.lt vyrukai, o konkrečiai, kaip kažkas išsitarė, Mindaugas Voldemaras, visada pašaipiai žiūrėjęs į istorikus akivaizdžiai ima susiprasti, kas yra kas… […]

 5. Alius

  Я памятник себе воздвиг нерукотворный,
  К нему не зарастет народная тропа,
  Вознесся выше он главою непокорной
  Александрийского столпа.

  Praėjus tiek metų galima pasakyt: “Jis turėjo teisę taip rašyti…”

  Blogeriai blogerius skaito;
  Blogeriai blogerius komentuoja;
  Blogeriai blogerius laikina;
  Blogeriai rašo apie blogerius;
  Ir štai: blogeriai blogeriams teikia apdovanojimus.

  Kas toliau?

  Turbūt suorganizuosit tarptautinę konferenciją tema:
  “Blogosferos nauda blogosferai ir blogeriams”

  O aš vis dėl to tikiuosi, kad jūsų populiarumas bus paremtas puikiais straipsniais 😉

 6. […] kad yra žmonių, kurie tuos rašymus įvertina. Turiu galvoje tai ir […]

 7. Lidija

  Man patinka stilingumas ir lakoniškumas net ir bloguose.

 8. Medutė

  kaip kartais netikėtai supuola krūvon veideliai iš skirtingų parapijų :))

 9. […] galvazmogupuosia nuėjo į “Valstybės” surengtą 2012 m. Lietuvos ekonomikos konferenciją, ir iš ten parnešė Premjero A. Kubiliaus pranešimą apie Lietuvos strategiją. Esminiai […]

Jūsų komentaras