Nemokamas webinaras – Procesų diegimas: lengva pradėti, sunku pasiekti rezultatus

Visai neseniai Audrius rašė apie konferenciją Verslo Procesų Valdymo Praktika 2011, kurioje jis skaitė pranešimą apie verslo procesų dokumentavimą. Kadangi toje konferencijoje Audriaus pranešimo nieks nenufilmavo (skirtingai nuo mano su Mindaugu pranešimo apie debesis), todėl negalėjome pasidalinti juo su savo skaitytojais.

Tačiau man pavyko įkalbėti Audrių padaryti webinarą ta pačia tema. Tie, kurie žino Audriaus nemeilę pasikartojimams bei meilę tobulėjimui, gali įtarti, kad webinaras bus netgi geriau, nei pranešimas konferencijos metu. Todėl kviečiu visus prisijungti ir paklausyti Audriaus webinarą lapkričio 25 dieną  10:00 val.:

Procesų diegimas: lengva pradėti, sunku pasiekti rezultatus

Registruotis

Daugeliui teko susidurti su situacija, kai atrodo, jog procesų dokumentavimas yra būtent tai, ko trūko, kad dirbtume efektyviai. Projektas startuoja su dideliu entuziazmu, bet laikas eina, o fantastiškų rezultatų nėra. Tik daug prirašyto popieriaus, o niekas iš esmės nepasikeitė. Kaip galėjo atsitikti, kad nepasiekėm numatytų rezultatų? O gal paskubėjom pradėti procesų dokumentavimą? Ar tikrai turite sau atsakymus į šiuos klausimus:

 • Kada proceso dokumentavimas duos naudos, o ne papildomo darbo?
 • Kiek detaliai dokumentuoti procesą?
 • Ar dokumentuotas procesas yra “šventa karvė”?
 • Kaip darbo vietose našumo svyravimai nulemia galutinį rezultatą?
 • Kaip subalansuoti procesą?

Registruotis

komentarų yra lygiai 3

 1. Elvinas

  Labai aktuali tema, tik labai netinkama data. Ar kažkur bus galima pamatyti įrašą?

  • Tuomet – nelikimas…

   Dėl įrašo publikavimo kolkas pažadėt nieko negaliu.

 2. hm..

  O pamatyti įrašą būtų labai naudinga …

Jūsų komentaras