Valstybės tarnyba laukia jūsų!

Šiandien važiuodamas troleibusu ant sėdynės radau įdomią informaciją, kuri aktuali ir mūsų tinklaraščio auditorijai.

Pasirodo, tokia Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra šiuo metu neturi gen. direktoriaus, tik laikinąjį, ir ieško rimto CEO.

Kadangi ieško rimtai, tai apie konkursą nerasite info nei tos įstaigos tinklapyje, nei Valstybės tarnybos departamento skelbimuose, nei “Valstybės žiniose”.

Konkursas netyčia prasprūdo į ŽŪM tinklapį, o iš ten jau pateko ant troleibuso sėdynės.

Nors popierius sklaidžiusios bobutės nekalbėjo, kad konkurso sąlygos parengtos vienam jaunam konservatoriui, kuris agentūroje šiuo metu dirba gen. direktoriaus pavaduotoju, tačiau politika – ne bobučių reikalas. Su sąlyga, kad kandidatas rimtas, be to, absoliučiai nestumiamas politikų, tai tasai jaunasis konservatorius tame konkurse kol kas yra monopolininkas.

Svajojate tapti generaliniu direktoriumi? Pats laikas sudalyvauti konkurse!

Commonsense.lt peržvelgė reikalavimus, ir pamanė, kad konkurse galėtų varžytis ir daugiau kandidatų, ypač tie, kas reguliariai skaito mūsų tinklaraštį.

Manau, kad dauguma jūsų atitiktų šiuos kvalifikacinius reikalavimus:

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams: išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Europos Sąjungos ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius įmonių valdymą, darbo santykių reguliavimą bei Įmonės veiklos specifiką; turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimą, ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį; išmanyti strateginio planavimo metodiką ir Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės šakų struktūrą; mokėti bent vieną užsienio kalbą B1 lygiu; išmanyti raštvedybos taisykles, teisės aktų rengimo tvarką; mokėti dirbti MS Word, Exel, Power Point, Outlook, Internet Explorer, kompiuterinėmis programomis.

Taigi bet kuris jūsų, neseniai baigęs vadybas ir bent trejetą metelių padirbėjęs kokio skyriaus vadovu (-e), turite neblogas galimybes. Jums net nereikia mokėti vairuoti automobilį, nes jus turbūt vežios valdiškas vairuotojas! Atlyginimas ne pats didžiausias (apie 6k ant popieriaus), bet gal gausit kokį priedą ar kažkatais.

Jei nekandidatuosite patys, persiųskite šį skelbimą savo draugams vadybininkams: tegu konservatoriai pamato, kiek šaunių vadovų Lietuvoje pasirengę dirbti tėvynės (ir žemės ūkio maisto produktų) labui.

Tu gali padėti sumažinti bedarbystę Lietuvoj!

komentarų yra lygiai 20

 1. Sugadinote jaunuoliui karjerą, galvazmogupuosia. Kita vertus, akivaizdu, kad nesate pedofilas.

  • Čia man džiaugtis dabar ar kaip?

  • Mindaugas

   kpš?! blemba prajuokino komentaras 😀 išvadą padarė 😀 gerai varai, anarchiste 😀

 2. Tomosis

  ne tik sovietiniai statistiniai vienetai verti ,,geru zodziu” — bet kaip supratau ir ,,Naujojo” kirpimo ,,ateities lyderiai”, l.e.p

  As viliuosi, kad man gyvenime bus sansas ispirti tam l.e.p i uzpakali, o ogal net ir daugiau.

  O tai ar sis gaidys prasosi i snuki? l.e.p. di­rek­to­rius Pau­lius Lu­ko­še­vi­čius?

  • Kodėl į snukį? Tapkite jų viršininku ir galėsite ne tik spardyti užpakalius, bet ir Lietuvai naudingų darbų pridirbti.

 3. Tomosis

  Ar tas Tomas ČEPONONIS? kur nuotraukoje?

 4. Bjauru, kaip valdžiažmogių pakalikai jiems prsikasus prie valdžios karjierą daro.

  Iki rimkimu žmogus su pedagoginiu išsilavinimu dirba kažkokiu spaustuvininku.. po rinkimų staigiai patampa ŽŪ ir rinkos reguliavimo ekspertu… ir iki kadencijos pabaigos užsikeburnėja iki pat vadovo posto.

  Tikiuosi jam nepasiseks.

  Geras įrašas.

 5. Tomosis

  Tomas ČEPONONIS – man kazkur matytas, gal kazkokiam studentu vakarelyje ar kur. Bet pasirodo ir jau nuo tokios mazumes, ,,prastais” zingsniais savo karjera pradeda ir smirdalu savo karjera tepa. Dabar man reikia ti kji surasti, ta jaunaji konservatoriu…

 6. Andrius

  Įdomu kaip priėjote išvados, kad konkursas paruoštas būtent šitam veikėjui. Kaip supratau skelbimas ir spaudoje papuolęs ir ŽŪM skelbimuose. Be to ten dar yra ir kitas pavaduotojas Artūras Bagotyrius. Tiesiog straipsnis apie tai, bet kaip priėjote prie tokios išvados nieko. Man pasirodė tai svarbu.

  • Išvadą jūs pasidarėte pats. Tasai kitas pavaduotojas Artūras Bagotyrius, pasak troleibuse aptiktų duomenų, nekandidatuoja, taigi jūs turite neblogus šansus.

 7. Mergaite

  Labai norėčiau pamatyti Galvazmogupuosia vaziuojanti troleibusu, pasedeciau ant keliu :)

  • Tai neįmanoma, nes ant kelių – svarbi informacija.

   • nzt

    rofl :) +1

  • Pavaduotojas

   Mergaite, nepristokite prie žmonių.
   Galvažmogųpuošia dirba naudinga darbą – netrukdykit su savo “pasėdėjimais ant kelių”.

   • Mergaite

    As istikro pasedeciau, ne kabutese :)

 8. vyr

  Taigi minėto apdiskutuojamo piliečio tėvas pažėkit kas. Ar tik ne A. Čepononis, Radviliškio raj. sav. meras. Pradėjęs, tiesa, kaip socdemas, bet įtikęs visiems. Dinastija.

  • Gerb. vyr, nesuplakite dviejų skirtingų kartų. Mūsų jaunuolis, kai bandė pakliūt į Seimą, anketoj buvo aiškiai nurodęs, kad “Į Lietuvos Respublikos Seimą kandidatuoja, nes tiki, kad atėjo laikas keisti valdžios požiūrį į Lietuvos valstybę ir jos piliečius”. Taip kad nepraraskim vilties 😉

 9. Na čia blogybė viešumo stokoje ar kad tas “jaunuolis” pakils karjeros laiptais? Čia jo CV tai nepateikta, negalime teisti kandidato, gal jis atitinka visus reikalavimus ir yra tinkamas.

  • Kandidatas tikrai atitiko visus reikalavimus ir potencialiai buvo tinkamas – čia tikrai nebuvo problemos! 😀

Jūsų komentaras