Procesų diegimas: lengva pradėti, sunku pasiekti rezultatus

Turbūt nesutiktume žmogaus, kuris ko nors nedaro pagal tam tikras taisykles. O sujungę taisykles į seką gauname procesą. Kaip rodo diskusijos prie paskutinio Neriaus įrašo,  visi mes esame procesų specialistai. Ir dėl šitos menkos priežasties yra labai sunku ką nors naujo ir įdomaus šia tema pasakyti. Nepaisant to, mane patraukę už liežuvio gavo pažadą, kad pasidalinsiu patirtimi konferencijoje.

Ilgai džiovinau smegenis, kol sumąsčiau, ką trumpai pristatysiu:

Lengva pradėti, bet sunku pasiekti rezultatus

Daugeliui teko susidurti su situacija, kai atrodo, jog procesų dokumentavimas yra būtent tai, ko trūko, kad dirbtume efektyviai. Projektas startuoja su dideliu entuziazmu, bet laikas eina, o fantastiškų rezultatų nėra. Tik daug prirašyto popieriaus, o niekas iš esmės nepasikeitė. Kaip galėjo atsitikti, kad nepasiekėm numatytų rezultatų? O gal paskubėjom pradėti procesų dokumentavimą? Ar tikrai turite sau atsakymus į šiuos klausimus:

Kada proceso dokumentavimas duos naudos, o ne papildomo darbo?

Kiek detaliai dokumentuoti procesą?

Ar dokumentuotas procesas yra “šventa karvė”?

Kaip darbo vietose našumo svyravimai nulemia galutinį rezultatą?

Kaip subalansuoti procesą?

Taigi apie kokią konferenciją kalbu? Daug nemąstydamas dalinuosiu organizatorių kvietimu.

***

Kviečiame Jus į kasmetinę konferenciją Verslo procesų valdymo praktika (VPVP 2011), kuri įvyks spalio 26 dieną Vilniuje, Crowne Plaza viešbučio konferencijų centre.

VPVP 2011 vizitinė kortelė – kruopščiai atrinkti, ne teoriniai, o praktiniai pranešimai apie verslo procesų valdymo taikymą Lietuvoje. Konferencijos programoje numatyta 10 pranešimų bei viena diskusijų sesija. Pranešimuose savo patirtį pristatys patyrę pranešėjai, atstovaujantis solidžias organizacijas.

Susipažinkite su detalia konferencijos programa ir pranešėjais svetainėje: http://www.vpvp.lt

***

Registracija vyksta čia: http://www.vpvp.lt/registracija

1 komentaras

  1. Turėtų būti įdomu sprendžiant iš pranešėjų sąrašo.

Jūsų komentaras