komentarų yra lygiai 17

 1. čia tipiška Lietuvos internetinių pardavėjų problema, geriau žmonės 50 kartų skambins ir klausinės, nei vieną kartą jam parašyt teks…
  dar geras būna “I SMS NEATSAKAU”

  • anoniminis bailys

   Kogero niekada nieko nebandete parduoti per skelbiu.lt, nes del tenyksciu gyventoju, visada yra butina rasyti i sms neatsakau, o atsakineti i beviltiskus komentarus irgi prasmes nera, nes priesingu atveju per diena gausit kokia 10 mazdaug tokiu sms’iniu dialogu:

   Keiciam Jusu iphone i 3 siemens c45, 2 nokia 6300, dar duociau 100-200lt, 5 playstation zaidimus ir karuti malkoms vezti.
   ..kodel neatrasai?
   …atrasyk!
   ….jau nereikia radau geriau

   I ka keiciat savo audomobili?
   – i 10 000lt
   ..uz tavo a4 duociau audi 80 ir audi 100, prideciau dar du magus alpine ir pioneer, dar bosa, mentovskas mirgalkes, 8 geras padangas (skirtingos), pora obudu, bet cia tik tokiu atveju jei tavo masina geros bukles, nes mano audines tai ledas.
   …nu netarasai tai ir eik n.

   Noriu tik pasakyti, kad tame portale koks 90% potencialiu pirkeju yra beviltiski. Netikit? Isbandykit :)

   • stasas

    o ko stebėtis, juk pas mus klesti dėvėtų daiktų verslas .. :))

    • anoniminis bailys

     Stebetis nera ko, yra kaip yra, beje visame pasaulyje yra panasiai.
     O beto jei zmogus nori parduoti savo naudota daikta, nes ismesti gaila, bet neturi kantrybes susirasineti su visokiais Kisa Kuku, kuriems informacijos perdavimas garsinemis priemonemis sudetinga uzduotis ir jie del 3 litu nuolaidos zuikiu vaziuos i kita miesto gala, bet ne pas tave, tai siuntimas velniop avansu sutaupo ir laiko ir nervu ir stebetis cia nereikia :)

    • mandagaus atsakymo ir pasiuntimo parašymas turėtų trukti labai panašiai :)

 2. Toks jausmas, kad pardavėjas bando atsikratyti prikėju, vietoj to, kad suteiktų pilną info. Aš panašioj situacijoj neskambinčiau.

 3. Jonas

  Internetiniai pardavejai >90% tokie. Tarsi telefonu lengviau priburt. Paskutinis idomesnis paklausimas buvo su n konkreciu klausimu apie ivairias pozicijas. Atsakyme buvo vienintele kaina. Likau nesuprates uz kokia preke tiek moket :)
  Ne ka geriau imones, kai issiunti 10 paklausimu, gauni 1 atsakyma ta pacia diena ir dar 2-3 per savaite. Like – i nebuti. Paprastai su ta viena ir vedi derybas toliau, jei kaina tinka.

 4. Suvokimas

  Vietoje to kad parasytu trumpa komentara, kuris butu naudingas ne tik uzklausiusiam bet gal ir daugeliui kitu besidominciu pardavejas isstumia savo potencialu pirkeja lauk.

 5. asta

  gal pardavėjas turi “pildyk” (ar ką ten) – kiekvienas skambutis = 10 centų į sąskaitą 😀

  • Tokie paprastai ne šilauoges stumdo, o skubiai pigiai pardavinėja golfą :)

   • et, ir kur jūs anksčiau buvot… Savo Golfiuko dėka sąskaitos iki kitų metų nebereikėtų pildyt…

 6. aidas

  Jona, esate neteisus… ypac jei ieškote kirvio ir dėl to išsiunčiate 410 paklausimų.. Yra gana daug internetinių pardavėjų norinčių ir galinčių profesionaliai parduoti.. klausimas ar visi sutinka “nusirengti”….
  pabandykite turguje aršiai pasiderėti..pamatysite.. o juk internetas ne turgus..

 7. Bet ir klientas beraštis kaip reta… Nenuostabu, kad su tokiais bendraujant ir pardavėjui kartais kantrybė baigiasi.

  • O tai pardavėjo tikslas ar šilauoges parduot, ar rašto išmokyt?

 8. stasas

  na suprantu ta pardavėją,beraštis pirkėjas(klientas).. man primena ta situacija kai du žmonės stovi skirtinguose didelio bulvių lauko kraštuose ir bando susikalbėti rėkdami,.. vietoj to kad susitikti viduryje jo ..esmė vėl gi laikas kurio mums visiems taip trūksta. Jei pardavėjas tik klaustu kainos sutinku verta atsakyti, šiuo atvejų jam reikia pilnos info, antra čia matyt neina kalba apie internetu prekiaujančius jei rasta info nėra pilnai pateikta .. gerbkim savo ir kitų gaištama laiką ..:)

 9. anoniminis bailys

  @galvazmogupuosia
  Tikrai taip, turetu trukti panasiai, tik mandagu atsakyma kaikas supranta kaip kvietima tolimesnems deryboms, komiskiems barteriniu mainu pasiulymams ir pasipiktinimams (viskas per sms) ala kodel pas tave taip brangu, nes zapyskio medelynas uz 130km siulo ta pacia preke siektiek pigiau. Cia tokia media su savo specifine publika.

  Siulau Jums padaryti sioki toki eksperimenta, ideti kelis skelbimus ir palyginti kiek sms’u ir komentaru rasinetoju konvertuojasi i pirkejus ir kiek skambinanciu ir klausianciu konkrecius klausimus :) cia butu siokia tokia analitine dalis, bet medziagos turetu uztekti ir humoristinei :)

 10. stasas

  nebukim pikčiurnos, kiekvienai prekei savas pirkėjas, matyt ir bendravimo forma .. nori parduoti turi prisiderinti, jei negali mesk ir imkis ko kito .. :) čia turbūt ne pirmas pav. kai skirtingų kartų žmonės skirtingai komunikuoja tarpusavyje. :)))

Jūsų komentaras