Labas rytas po pietų

Nuo 14 val. žmonės jau keliasi iš lovų. Pergalės reiškia milžinišką apyvartą porai vietinių Izmiro barų ir nulį pusryčių valgytojų.

Užvakar sugedo mūsų viešbučio Wi-Fi, ir turkai iki šiol taiso. O kol taiso, visi dalinamės vienu kabeliu. Štai ir dabar keletas žaliai geltonų kvėpuoja man į nugarą.

Ta proga originalūs rungtynių su ispanais paskutinių sekundžių vaizdeliai iš tribūnos.

Ir žinoma, dėkui, kas padėjo toj istorijoj su būgnais. Žmonėms, kas jungėsi į “Facebook” grupę, ir lietuvos žurnalistams, kurie mikliai išplatino mūsų anglišką pareiškimą čempionato spaudos centre ir užvertė klausimais FIBA. Pasiekėm savo ir galim toliau fokusuotis į Lietuvos pergales.

komentarų yra lygiai 0

  1. […] Padorų — reiškia tokį, prie kurio gali prisijungti daug lietuvių. Taigi nebereikės dalintis vienu interneto kabeliu kaip Izmire. Todėl šį savaitgalį dalis mūsų išnaudosime tvarkydami darbinius reikalus. Nes nuo […]

  2. […] — reiškia tokį, prie kurio gali prisijungti daug lietuvių. Taigi nebereikės dalintis vienu interneto kabeliu kaip Izmire. Todėl šį savaitgalį dalis mūsų išnaudosime tvarkydami darbinius reikalus. Nes nuo […]

Jūsų komentaras