Pirmoji pergalė, įgaunam formą (VIDEO)

Visus su pirmąja pergale!

Tai buvo apšilimas tiek mūsų krepšininkams, tiek sirgaliams – po varžybų susmukom į autobusą kone leisgyviai. Bet įsivažiuosim, kaip ir krepšininkai.

Gyvenam belekaip, kažkur tipo stoties rajone. Viešbutyje, ~100 sirgalių. Sako, aplink naktim geriau neslampinėti, bet vakar paslampinėjom ir nieko. Visi išgyveno. Vietinis turko kioskas, prekiaujantis daržovėmis ir alumi, vakar per naktį padarė mėnesio apyvartą. Pirmuosius pirkėjus apgaudinėjo duodamas grąžą (mokėjome USD/EUR, o grąžą gaudavom liromis), bet vėliau liovėsi, nes, matyt, suprato, kad geriau savaitę turėti lojalių klientų, nei vieną vakarą keletą apipypinti.

Buvo smagu matyti, kaip turkai žiūri į dailias lietuvaites, trumpais sijonais marširuojančias 1 nakties mūsų rajone su alumi vienoj rankoj, ir cigarete – kitoj. Štai ko taip turkai veržiasi į ES 😀

Keletas akibrokštų. Pirmas – į areną neįleidžia su vaizdo kameromis (rankinėmis) ir foto aparatais, kurie turi montuojamus objektyvus (ne muilines). Tipo neleidžia naujos kažkokios FIBA taisyklės. Bandėm kelti skandalą (“I want to talk to your boss right now!”), bet baigėsi tuo, kad turkai arenoje atidarė vietinį kioską, kur pradėjo priglaudinėti mūsų kameras ir foto aparatus. Tiek to, jei reikės, pafilmuosim ir su telefonais.

Antras – Turkijoje neleidžiamas youtube.com? Ta proga vaizdeliai buvo nusiųsti į Vilnių ir įkelti iš ten. Nesąmonė 😉 Jei turite work-aroundinį patarimą, pasidalinkite.

Ir pora šviežių video.

Čia kaip naujazelandiečiai šoko kažkokį pagąsdinantį šokį ir kaip mes jų neišsigandom ir atsakėm SAVO ŠOKIU.

O čia kaip keliavom ir atkeliavom iki varžybų. Ir kaip nuvargę sveikinom vieni kitus joms pasibaigus.

komentarų yra lygiai 8

 1. Kaimieciams

  Liudna del sirgaliu. Naujosios Zelandijos Haka sokis – sena ir grazi tradicija, apie kuria matosi nelabai kas is Lietuvos sirgaliu zino, o galetu pasidometi. Svilpti per toki soki irgi neatrodo labai grazu, nors atleisti dar galima. Bet atsakymas visiskai kvailu “sokiu” “Kas nesokines, tas ….” – va cia jau kaimas. Geda man del tokiu kaimieciu sirgaliu.

 2. kad sirgaliai pagarbos nerodo, tai įprasta. jie ir savo komandos negerbs, jei/kai ši pralaimės.
  bet kad LT krepšininkai nugaras atkišę kamuolį mėtė, kai kivai Haka šoko, tai net liūdna, kad laimėjo.

  • Sorry, gal ten per televizorių ir aiškina kažkokias tradicijas. Žinoma, viskuo būtų galima pasidomėti (ypač kai viešbutis turi vieną kompiuterį su internetu, o visi bandom gaudyti kaimyninius wi-fi). Nemanau, kad krepšininkai parodė nepagarbą. Kaip ir sirgaliai – skanduodami apšilimo skanduotę apie nešokinėjančius, kad sukeltų visą tribūną ant kojų.

   • rungtynių daugiau žiūrėkite, ne tik krepšinio. kiviai haką šoka ir per olimpiadas.
    apie lietuvių nepagarbą gerai rodo, kaip šokį stebi kitų šalių priešininkai. bet nesiųsiu nuorodos, jei prastai su internetu.

    beje, sako, kad FIBA uždraudusi haką per ofocialias krepšinio rungtynes, tai kas nufilmuota jūsų, turėjo būti per apšilimą. ar taip?

    • Man rodos, kad besibaigiant apšilimui jie šoko (nes lietuviai tuo metu mėtė apšilinėdami).

 3. Adomas

  google -> anonymous free proxy.

  O siaip: http://www.ninjacloak.com/
  turetu suveikti ;]

  sekmes!

  • Visi proxiai leidžia žiūrėti, bet neleidžia įkelti. Čia didžiausia bėda :)

 4. […] o ne kurdas, bet nedaug truko iki konflikto negeros atomazgos. Lygiai taip tasai mūsų kiosko (kur perkam alų tarpugatvy) pardavėjas puolė tampyti kitą sirgalių už trispalvės juostelės, kuria buvo persirišęs […]

 5. RM

  Prieš keletą metų kažkas į Youtube įdėjo negražų filmuką apie K.Ataturką ir nuo tada Turkijoje teismo sprendimu Youtube tapo nelegalus :)

Jūsų komentaras