Dailius Dargis išpardavė pirmąjį tiražą. Su kuo ir sveikinam

Įsigali graži tradicija, kad lietuviškų bestselerių autoriai nuolankiai dovanoja mums, šio tinklaraščio autoriams, savo bestselerines knygas.

Šiandien super maloniai nustebino išskirtinis žurnalistas-rašytojas Dailius Dargis (žr. nuotrauką). Pasirodo, jis yra ne tik rašytojas, bet ir ištikimas commonsense.lt skaitytojas. Pasikvietęs kavos, atitinkamai užrašė ir mums padovanotą knygą, kurią jau pasičiupo Nerius ir, matomai, perskaitys per ilgąjį savaitgalį.

Kiek sužinojau iš Dailiaus prie kavos – per pusantro mėnesio tautiečiai iššlavė pirmąjį 5.000 egz. tiražą, ir ta proga knygynai buvo papildyti antruoju tiražu. Pagal kažkokius-tai-ten pardavimų top’us, Dailius netgi lenkia Andrių Užkalnį, katras pakvietė į savo knygos pristatymą praeitą mėnesį (ir mes jam atsidėkojome pareklamuodami).

Žodžiu, smagu stebėt, kaip verkšlenantiems rašytojų sąjunginiams rateliams nepriklausantys jaunuoliai (Dailiui ~30, Andriui ~40) padaro gerus produktus, kurie būna perskaitomi per artimiausią savaitgalį. Važiuodami pagulinėti prie jūros šiomis dienomis, užsukite į akropolius-knygynus pagriebti “Tikrosios Daktarų istorijos”, nes suprantu, kad ne visiems sekasi gauti bestselerius už dyką :)

Gero savaitgalio su daktarais :)

komentarų yra lygiai 6

 1. EKNG

  Daktaro knyga “Išlikt žmogumi” patiko labiau už šią. Suprantu, kad ten jau Daktaro meilės romanas apie nekaltą žmogų, kurį labai jau uja teisėsauga :), bet skaityti įdomiau. Šita, tai tokia sausoka, tiesiog straipsnių rinkinys, tokią pačią galėtų išleisti ir pats henytė iš savo viso gyvenimo surinktų laikraštinių iškarpų.

 2. Renio

  Visiems dabartiniams verlsinykams ir šiaip jaunimui rekomenduoju paskaityt kad žinotumet, kokios verslo sąlygos buvo, kai Lietuvoje tik atsirado biznis. Kaip imonių vadovai neapsieidavo be apsaugos, o 95 proc. visų firmų tvarkingai mokėdavo reketininkams ir bijodavo pasiskųsti.
  Knyga nieko naujo – bet labai vertinga visiems Lietuvos verslininkams.

 3. Mauras

  LNK jau susuko serialus Kauno mafiozų tema. Pasirodo, puikus objektas kalantiems pinigą, leo ryto ir balsas.lt aplinka matyt gerai ištreniruoja tokią uoslę. O tie vargšai, kas skaito tokias vertingas padugnių gyvenimo istorijas matyt nepraleidžia nė vienos “Mentai” serijos ir skaito užribius iki paskutinės eilutės…

  • Dar reikėjo pridurti, kad Lietuvoj kalti pinigą, reiškia daryti didelį blogį. Ir jei jau užkalei kapeiką, tai degsi pragare.

   • Mauras

    ne, nereikėjo, ir nepriskirkite man savo davatkiškų žodžių. Iš ko ir kaip kalti – renkamės patys, pasaulyje begalė užsiėmimų, pradedant prostitucija ir baigiant kunigyste, visos jos neša pajamas. O mūsų pasirinkimai apie mus pačius daug pasako.

    ps. jei galima krikščioniškai tuo pačiu – dar reikėjo pridurti kad pinigai nekvepia, o knaisiojimasisi po mėšlą be galo prasmingas ir įdomus užsiėmimas.

Jūsų komentaras