Ką deleguosim į “Agrobalt”?

Viena tokia naujai įsikūrusi įmonė pasiūlė mūsų tinklaraščio skaitytojams 2 bilietus į rytoj prasidėsiančią parodą “Agrobalt“. Bilietai kainuoja po 8 Lt, tad gaunasi, jog parsidavėm už 16 Lt marketinginį biudžetą :)

Toji įmonė – “Tiklis.lt” – sako sukūrusi elektroninės prekybos ir logistikos sistemą, kuri padės padidinti pardavimus ūkininkams ir smulkiesiems natūralių maisto produktų gamintojams, o vartotojams sudarys patogias sąlygas įsigyti ūkininkų produkciją neišeinant iš namų. Dabar per parodą (2010-04-29 – 2010-05-01) jie “kabins” ūkininkus, kad jie įsitrauktų į logistinę sistemą ir išstatytų internete savo gaminius, o kai pririnks pakankamą asortimentą, paleis pardavimus. Pardavimai, žada, startuos gegužės 17 d. (iki tol, matyt, pirkti dar negalėsime).

Stebėsim, kaip jiems seksis, nes bent jau mano šeimyna bus tarp tų, kurie pasinaudos galimybe pirkti bulves per internetą, o ne važiuoti į turgų. Pagal “Tiklio” verslo modelį, bulvės gi bus tos pačios, iš to paties ūkininko. Taip pat varškė, pienas, skilandžiai ir visa kita, kas šiaip pardavinėjama tradiciniame ūkininkų turguje! Štai kokia reklama iš commonsense.lt lūpų už 16 Lt biudžetą, kurį, beje, įsisavins kažkas iš Jūsų!

Konkurso sąlygos – įrašo pabaigoj. O čia – “Tiklio.lt” procesas, į kurį būsime įpainioti mes, pirkėjai, ir bent dalis žmonių iš “Agrobalto”. Paėmiau iš jų tinklaraščio:

Mano manymu, šiame procese didžiausias apribojimas yra ūkininkas. Kaip jis sugebės laikyti up-to-date savo asortimentą tinklapyje, taip mes būsime patenkinti arba keiksime šitą virtualų turgų. Nes bus labai nefaina, kai gražiame websaite į virtualų krepšelį įsimesi bulvių iš vieno ūkininko, varškės iš kito, o sūrio iš trečio, tačiau pastarojo bendrame pakete neatveš, nes “ūkininkas buvo užmiršęs nurodyti, kad viską pardavė”. Su sąlyga, kad sistemoje dalyvaus šimtai skirtingų ūkininkų, man norėtųsi palinkėti sėkmės idėjos sumanytojams.

Taigi, kas norite pakvietimo, parašykite apie tai komentaruose nurodydami savo veikiantį el. pašto adresą. Pirmieji du panorėję gaus Adomo iš “Tiklis.lt” kontaktus ir susitars, kaip atsiims tuos bilietukus po 8 Lt 😉

komentarų yra lygiai 8

 1. Labai įdomus ir daug žadantis projektas, nes tokia galimybė pirkti produktus internetu ir mane labai vilioja.
  Dar. Kiek teko skaityti tiklio bloge, žada ir receptų rubrika, kas mano galva ir labai labai daug žavesio priduoda projektui.
  P.S. Man kvietimo nereikia ir kažkodėl bent man neveikia komentarų prenumeratą el.paštu.

 2. Linas

  aš noriu pakvietimo į agrobalt

 3. Off topic

  Man patinka tiklio serveris – jis turi floppy drive! yay!
  O siaip – ideja gera, bet abejoju jos ispildymu.

 4. Adomas

  Įdomus projektas, tik logistika ir, kaip teisingai pastebėjo autorius, asortimento informacijos atnaujinimas, bus make or brake. O taip pat, žinoma, kaina. Bet kokiu atveju – linkiu sėkmės!

 5. Ina

  Aš seniai svajoju apie galimybę taip pirkti iš Rimi ar Maximos su commonsense pristatymo mokesčiu. O virtualiame turguje mielai apsipirksiu. Tik kaip jie tarsis dėl pristatymo laiko (juk namuose būname tik vėlai vakare arba neaišku kada savaitgalį) ir kur pristatys – iki namo ar ir užneš man į 6 aukštą be lifto? :)
  Kvietimo man nereikia

 6. Simas

  As irgi galvojau apie toki versla, bet, kaip teisingai pastebejo Ina ir Adomas, logistika yra sunki ir kazin ar uz ja kas mokes.
  Del siltos picos zmones bus namie nes jos nori siltos. Del baldu komplekto pardavejas pastoves uz duru pusdieni, nes gaus gera kapeika. O kaip su 2 kg morku is Pasvalio rajono, nuo kuriu pardavejui liks …kiek?
  Jei butu normalu palikti prie duru tai ok. Bet bijau, kad Fabijoniskiu devynaukstyje tos morkos bus sutarkuotos ir suvalgytos klientui negrizus namo. Ka jau kalbeti apie pieno produktus ir desras termosuose.

  O visus uzsakymus isvezioti nuo 18 iki 21 val. – kiek reikes rinkos, masinu ir studentu kad akcininkai butu patenkinti EBITDA?

  Bet linkiu Tikliui sekmes ir suformuosiu uzsakyma kai tik bus ka pirkt :).

 7. Mano kaimynas ir turėjo tokia ideją ir beveik realizavo http://www.manskanu.lt/map/
  pradzioje ir galvojo, kad organizuos su pristatymu, tai kaip teisingai pastebėjote silpniausia grandis ūkininkai, nes jie negali užtikrinti stabilaus tiekimo. Tai sprendimas po to buvo va tokie skelbimai kiekviename regione. Pirkėjas tiesiogiai bendrauja su ūkininku ir bando nusipirkti prekę.
  yra ir kita problema, tarpininkais (pardavėjais) iki šiol manau nepasitiki ūkininkai ir nemato prasmės su jais dalintis uždarbiu, kas tai lemia, ar mažas uždarbis ar maži gamybos mastai, ar nepasitikėjimas informacinėmis technologijomis naudojamomis pardavimuose ar dar kas…

Jūsų komentaras