Dovanėlės Lietuvai

(Ačiū Zebra.lt už nuotrauką iš vizijų apdovanojimų ceremonijos filmavimo.)

Turbūt pastebėjote, kad tinklapio puslapio viršuje atsirado naujas mygtukas – “Padovanok Lietuvai viziją 2009“.

Jį numygus atsiranda sąrašiukas vizijų Lietuvai, kurias žmonės rašė, tačiau Lietuvos tos vizijos nepasiekė. Konkurso organizatoriai publikavo tik tas keliolika vizijų, kurias išrinko į finalą, o kitas pasiliko sau. Todėl prieš porą dienų parašiau el. laišką konkurso dalyviams pasiūlydamas vizijas publikuoti commonsense.lt . Konkurso dalyvių adresus paėmiau iš padėkos el. laiško, kurį visiems ar daliai dalyvių siuntė “Atgimimas”.

Mintis taip pasielgti kilo (Daivai ir Megejui) bediskutuojant su tinklaraščio komentatoriais.

Taigi vizijos po truputį plūsta į mano pašto dėžutę (ačiū ir finalistams!), atitinkamai pildosi ir vizijų skiltis mūsų tinklaraštyje. Vizijos taip pat teoriškai yra pasiekiamos visai Lietuvai per atskirą RSS srautą http://feeds.feedburner.com/vizijos2009 .

Jeigu viziją rašėte, tačiau iš manęs asmeninio el. laiško negavote, o viziją publikuoti norėtumėte, atsiųskite ją el. paštu vizijos@commonsense.lt .

Beje, pogrindinis vizijos išpublikavimas commonsense.lt tikrai negarantuoja, kad ją perskaitys daug Lietuvos žmonių. Neužgriebiame tokios auditorijos kaip LNK, niekaip. Tautai skirta konkurso dalis bus parodyta per LNK Kūčių vakarą. Apdovanojimų ceremonija jau nufilmuota, šampanas iššautas, žvaigždės ir nusipelnę veikėjai pasišildė. Sakė, buvo smagus vakaras.

Negi gaila :)

komentarų yra lygiai 5

 1. Evaldas

  visos vizijos, jeigu jos neatsižvelgia į mūsų tautos:
  a) tamsumą,
  b) bukumą,
  c) provincialumą,
  d) “DUOK DABAR” sindromą,
  e) runkeliškumą,
  f) meilę ruskynui,
  g) parsidavėliškumą,
  h) etc.
  yra neveiksmingos ir nevertos išvalgyto kiaušinio. rožinis optimizmas yra labai gražus dalykas ir ne daugiau. Skaičiau kelias tas vizijas. Tai ten tikrai buvo vizijos. Nes kalba ėjo apie kažkokią kitą, gražią, kažko siekiačią visuomenę, tikrai ne Lietuvos.

  • Adomas

   Žinai, Evaldai, mano (nebūtinai teisingu) supratimu, didžiausia mūsų tautos problema yra nesugebėjimas gerbti vieniems kitų. Tokį požiūrį, kaip tavo, sutinku labai dažnai. Ir visuomet kalbama apie kažkokius mistinius “lietuvius”, lyg pats kalbėtojas būtų koks britas, japonas ar gruzinas (tai visada būna toks pat lietuvis). Gal jau laikas baigti su tuo verkšlenimu bei skundais kaip pas mus blogai ir geriau paieškoti (o jei nėra – patiems sukurti) pozityvių dalykų?

   • Dėkui Adomai, parašei ką norėjau pasakyti

  • Man rodos, kad vizijose į Evaldo minimą tamsumą, pristaikėliškumą ir t.t. yra atsižvelgiama tiek, kiek jo “musyse” yra. Matyt, ne tiek jo daug.

 2. Kiekvienas sprendžia pagal save :]
  Vieni daro, kiti kabinėjasi :]
  PS: nieko asmeniško :]

Jūsų komentaras