Padedam Dariui?

Kas daugiau mažiau sekate mūsų tinklaraštį, turbūt girdėjote, kad asmeniškai įsivėliau į antikrizinę avantiūrą – gitaros pamokos mainais į perspektyvą. Iki šiol buvo tik pamokos (rašiau čia ir čia), o šiandien atsirado ir perspektyva mano mokytojui Dariui :)

Džiaugiuosi, kad pirmą kartą gyvenime teko nusifilmuoti ketvirtaplaniame vaidmenyje filmuke, kurį kūrė (nejuokauju) pripažinti Lietuvos kino asai (Dariaus bičiuliai) – Aidas Avižinis, “Kolekcionierės” prodiuseris, ir Titas Petrikis, filmų kompozitorius, prieš porą savaičių, beje, nuskynęs neeilinį apdovanojimą pasauliniu mastu. Žinoma, ne už šį filmuką :)

Taigi draugai ir draugų draugai vieną šeštadienio pusdienį sušokome ir nusifilmavome juostoje, kuri, turime vilties, kai kam padės apsispręsti pradėti mokytis groti gitara.

Jei manote, kad tai galėtų būti aktualu Jūsų kai kuriems draugams – pasidalinkite per “Facebook’ą” ar kaip kitaip (toks planas pagal mokinių ieškančio Dariaus pardavimų procesą). Jei susidomėjote pats (-i) – tuomet tiesus kelias į http://www.gitaradelsaves.lt/

komentarų yra lygiai 9

 1. Tikrai smagus filmukas :)

 2. šaunuoliai!

 3. Balalaika

  Visa šita idėja smagi. Eičiau netgi ir už pinigus mokytis. Gaila kol kas esu iš-komandiruotas į užjūrius :)

 4. dipukas

  puikuma. su humoriuku filmuks :) kabina.

 5. Neatsilieka nuo Holivudo. :)

 6. azartas

  Jei labai norit mokytis, nereikia niekur eiti – pilnas internetas ir vaizdinės ir kitokios medžiagos, reikia tik laiko ir noro :)

  • darius

   Didelei daliai darbingų suagusių žmonių groti labiausiai kliudo ne pinigų ir net ne noro trūkumas. Manau, tai liečia daug sričių, kur galima “sutaupyti” – kirpimąsi, mašinos remontą… Juk internete yra metodinės medžiagos. 😉

 7. Dainius

  Mokiausi groti 6 metus ir planuoju atnaujinti. Tai galiu pasakyt, kad galima mokytis ir is youtube, bet pagrindams butu gerai mokytojas.

  Super ideja, einu ziuret, kas tas Darius ir kokios kainos :)

Jūsų komentaras