Ar jau užsiprenumeravai “Verslo klasę”?

prenumerata

Kai kas (1, 2, who’s next?) ima ir dedasi štai tokius skydelius. Įsidėjome ir mes. Kai išimsime, tai bus ženklas, kad krizė jau baigėsi.

Verslo klasė” man labai patinka, nežinau, ar kuris nors žurnalas Lietuvoje gali jam prilygti. Liepos (2009 m.) numeryje buvo publikuotas kol kas vienintelis mano tekstas apie šventas karves. Jei dar neskaitėte, jį galite rasti čia. Prieš tai nebuvau įdėjęs pilno teksto (sąmoningai, kad pirktumėte VK 😉 ), tik ištrauką (sorry, nuskriaudžiau RSS srauto skaitytojus) – gal dėl to skurdoka komentarų. Tema nesenstanti, tad būtų įdomu išgirsti ir jūsų nuomonę.

Beje, po truputį rengiu antrą tekstą VK. Noriu parodyti, kokias neišnaudotas galimybes turi mūsų gamintojai. Prieš tai rašiau apie distributoriaus situaciją, o dabar tiekimo grandine nusileisiu apačion iki gamintojo. Raginimų, kad reikia dirbti kitaip, girdime daug. O aš nieko neraginsiu, tik aprašysiu, kaip KONKREČIAI galima uždirbti daugiau. Čia, Lietuvoje. Jei turite pasiūlymų – negailėkite. Jei tekstas gausis geras – gal išspausdins VK, jei ne – publikuosime tinklaraštyje 😉

Taigi, ar tu jau užsiprenumeravai “Verslo klasę”? 😉

komentarų yra lygiai 14

 1. Antanas

  Geras zurnalas. Paskaites jo redaktoriaus bloga nusprendziau surasti ji parduotuvei ir nuspresti ar nusipirkti. Parduotuveje pamates jo konkurencinga kaina ( 6LT) iskart nusipirkau. Name paskaicius uzsinorejo daugiau ( tiesa, prisipazinsiu kad man ne visi straipsniai patiko.Bet dauguma).
  Taip kazkaip jis netycia pas mane ir uzsiprunumeravo;)

 2. Taigi aš, rodos, Mindaugui jau sakiau:
  duokš…
  ir po tos publikacijos buvau nustebintas, kad “OK” sakė net žmonės, tokiom temom paprastai išvis neskaitantys.

 3. Tame ir bėda – dabar negalima prasčiau parašyti :)… Todėl aktyviai prakaituojame (aš ir Mindaugas), kad kuo greičiau su kuo geresniais rezultatais

 4. dar liepos menesi uzsiprenumeravau. bet pirmasis numeris taip manes ir nepasieke. pasiskambinau ir nepatikesit, jau kita diena mano pasto dezutej radau laiska nuo VZ su zurnalu.

  va cia tai operatyvumas!

 5. lolas

  pas mane pastoviai problemos su pristatymu, vos ne kas menesi reikia skambinti/rasyti, kad VEL negavau uzsiprenumeruoto zurnalo, uzknisaaaa!!!!

 6. […] reklamos idėją pasičiupau iš žmogaus su galva. Ten pat ir skydelį radau. Jis labai nedėkingo dydžio, todėl galiu įdėti tik į tekstą čia […]

 7. VM

  Palyginus su “Valstybe”, VK yra pigus popsas :)

 8. lina

  pritariu VM. VK – popsas, o stai Valstybe daug rimciau.

 9. Kurmis

  Visų pirma – nieko asmeniško, tiesiog kirbanti mano mintis. Man įdomu, kodėl tie, kurie garsiai ir viešai teikia visokias rekomendacijas, patys (dažniausiai) neturi noro/valios imti ir jas išbandyti, bet moko kitus? Suprasčiau, jei vienas verslininkas ko nors mokytų kitą verslininką ar pan. Todėl leisiu sau paklausti – ar gerb. šio tinklaraščio autorius yra verslinykas-gamintojas, teikiantis patarimus kitiems kolegoms verslininkams, ar vis tik labiau priskirtų save prie (laisvai) samdomų darbuotojų?

  • Tai gal ir trenerių sporte nereikia ? Gal tegu sportininkas sportininką pamoko ?

   O dėl verslininkiškumo – apie šio tinklaraščio autorių (nes ne aš vienas jį rašau) patirtį informacijos galima rasti ir šiame tinklapyje ir bei mūsų įmonės tinklapyje.

   • Kurmis

    Atsiprašau, kad patingėjau pažiūrėt autorių CV.

    Dėl trenerių/sportininkų pavyzdžio, tai manau dauguma trenerių yra buvę sportininkai, bet čia turbūt galima būtų ginčytis iki nukritimo pateikiant abi nuomones patvirtinančių ar paneigiančių pavyzdžių. Bet asmeniškai aš nenorėčiau, kad mane konsultuotų asmuo, kuris neturi praktinės patirties tame, apie ką konsultuoja.

    • Viskas yra daug paprasčiau: verslininkas ir vadybos specialistas – tai skirtingi asmenybių tipai. Verslininkas yra intuityvus, vertinantis rizikas, polėkio žmogus, kuris išties atranda nišą ir įsuka verslą. Vadybos specialistas šių savybių neturi, tačiau yra logiškas, preciziškas ir analitiškas – dėl to jis gali sutvarkyti verslą taip, kad jis dirbtų, kaip laikrodis, nešdamas maksimalų pelną. Abi šias asmenines savybes viename žmoguje suderinti praktiškai neįmanoma – jos pernelyg prieštaringos.

     Todėl visa pasaulinė verslo patirtis sako, kad norint veikti sėkmingai, reikia turėti komandą iš dviejų protų, kurie vienas kitą papildo ir kompensuoja viens kito trūkumus.

     Būtent tai ir yra sportininko ir trenerio modelis: labai nedaugelis gerų sportininkų tampa išskirtiniais treneriais, o labai nedaugelis gerų trenerių kada nors yra buvę rekordininkais. Tačiau komanda iš gero trenerio ir gero sportininko – nepralenkiama.

 10. Suerzino Ričardo komentaras. Visada pikta, kai kažkas tavo mintis verbalizuoja (išsako) aiškiau už tave. O jei rimtai, tai labai tikslus apibūdinimas.

 11. […] nereklamuojame (na, tik “Verslo klasę”), neproteguojame, nors pastaruoju metu ir gauname visokių pranešimų spaudai ir prašymų. Bet […]

 12. darius

  zurnalas valstybe yra gal net kietesnis uz zurnalas verslo klase..jis bent jau lietuvisko kapitalo. o vz kaip zinia svedisko..

  • O tai kapitalo kilmė nusako žurnalo “kietumą” ?

Jūsų komentaras