Prostitučių ekspertai

women_tree

Būna dienos, kaip naktys – žmonių su žiburių nerasi, tik su alaus buteliu. O bankų ekspertai ieško ekonomikos atsigavimo požymių ne tik kavos tirščiuose, bet ir prostitučių įkainiuose. Na, kaip banko ekspertai renkasi kainas, aš dar galiu įsivaizduoti. Bet ką daryti ekspertėms? Gal ir visai nieko būtų sužinoti žigolo įkainius. Pasirodys, visuotinio nedarbo fone gali būti ir nebloga išeitis.

Galima rasti ir paprastesnių būdų. Aš dažniausiai, kol važiuoju nuo oro uosto iki kliento, suskaičiuoju, kiek mačiau tuščių reklaminių skydų. Ir galiu pasakyti, kiek nukrito pardavimai.

Gal skaitytojai gali pasidalinti savo ekonomikos sveikatos sekimo būdais?

1 komentaras

  1. Labai įdomios ir, mano nuomone, teisingos įžvalgos! Abiejų jūsų.

    Lyg ir norėtųsi sakyti, kad “automobilių kiekis gatvėse tai parodo” – bet nors ir kuro kainos pakilo iki geros kainos, tačiau mašinų yra tikrai nemažai. Ir jos jaunėja.

    O gal tas jaunėjimas gali būti panaudotas kaip faktorius, į kurį reikia atsižvelgti? Kadangi mano bendradarbiai intensyviai ieško mašinų, tai nugirstu vis šį tą. Ir stebiuos. Vos kelių metų automobiliai nekainuoja nė 30 tūkst. litų, iš už Atlanto, įskaičiavus ir muitus, galima parsiplukdyti apynauję, geros būklės mašiną… Už papigiai! Kaip suprantu, tai rodo ne tai, kad automobiliai nekokybiški, o tai, kad žmonėms reikia pinigų. Jei nereikėtų, įdėję skelbimą jie lauktų… O ir kainų TIEK nenuleidinėtų.

    Kai girdim žodžius “krizė – palankus metas išlaidauti”, tai jais reikia tikėti, nes tai laaabai didelė tiesa. Tik va. Reik turėti lyšnų $ :)

Jūsų komentaras