Kerštas degalinėms įkišus galvą į smėlį

Vienas žmogus, piktas ant degalinių, kad jos laiko pernelyg dideles degalų kainas, sugalvojo atkeršyti. Jis apsisprendė visą likusį gyvenimą degalinėse nebepirkti jokių kitų prekių, išskyrus degalus. Jo paskaičiavimais, jei taip pasielgtų dar 24.999 bendraminčiai, tai per 10 metų jie visi kartu nuskurdintų Lietuvos degalines “ant” 60 milijonų.

Beliko surasti dar ~24.760 bendraminčių.

Vienintelis dalykas dėl kurio mes kantriai metų metus permokame už degalus, tai mūsų negebėjimas susiorganizuoti. Tikrai žinau, kad kiekvienas jūsų pildamas degalus giliai viduje skaudžiai nuryjate kartėlį, tačiau pasiguodžiate, kad visvien nieko negalite padaryti. Tačiau GALITE, trūksta tik solidarumo ir geros idėjos.

Bet aš turiu kitą, paprastesnį siūlymą. Tiesiog atidaryti naują degalinę, ir pardavinėti ten degalus pigiau! Būti kitokia degaline. Manau, užtektų žmones paraginti visą gyvenimą piltis degalus toje kitokioje degalinėje, ir jie tai darytų. Nereiktų peticijų ir piketų.

Dar viena citata iš įpykusio žmogaus raginimo:

Broliai, lietuviai, NEVERKIM, NESISKŲSKIM ir NEBĖKIM į užsienį, čia stručio mentalitetas – kišti galvą į smėlį ir nieko nedaryti.

komentarų yra lygiai 13

 1. mazosios degalines ir dabar su mielu noru pardavinetu degalus zymiai pigiau, bet neslepia kad tuomet pasirodo “vyrukai”ir paaiskina kuo vissa tai gali baigtis 😉

 2. antakalnis

  analogiskai darau si maxima. del leo, del pensinyku pvm. pora menesiu nebepirktu koks 300.000, tai vp patys sutiktu leo isformuot..

 3. Piluosi automatinėse degalinėse ir ten, kur pigiausia. Nieko neperku jose. Na gerai, per metus kokį kartą kažką nusiperku :)

  • Sasyską “Statoil’e”? 😀

   • Ne :))) atsigerti ar šokoladuką, kai arčiausiai, o labai greit reikia. Dažniausiai be mašinos tada būnu :)

 4. Tiksliai nebepamenu, bet istorija tokia buvo, kai LT degalinių tinklai sugalvojo nebepirkti iš Mažeikių ir patys parsivežti kurą per Klaipėdą. Kiek sakė atpigs? 5 ct.
  Ar tai kitokia degalinė? Ir išvis ar tikrai šitiek vargo dėl tokio kainos skirtumo yra verta?
  Man labai patiko paskutinė pastraipa, gal reiktų kaip socialinę reiklamą LT iškabinti? Gana inkšti ir skųstis, darom !

  • Dėl paskutinės pastraipos – čia taip išreiškiamas “darom” suvokimas. Jei protestuoju, keršyju, vadinasi, “darau”. Pacitavau kaip paradoksą.

   • aš prieš kerštą, bet už iniciatyvą sukurti kitokią degalinę :]

   • Pasitaisysiu: paėmiau tuos žodžius (paskutinę pastraipą) be konteksto. Tokiu atveju tikrai gera mintis.
    Už tai ir siūlau, darom, kuriam, o ne pykstam ir inkščiam kaip blogai :] Pyktis veda tik į kampą.

 5. Is strucio mentaliteto, man dar viena savybe patinka. Strutis ikiso galva i smeli, ir klausia: o kur visi pasislepe?

 6. Kažkokia beprasmė akcija:) Aš (ir dar krūva kitų žmonių) ir taip automatinėse pilasi. Kas iš to, kad hotdogų nepirktų tie 25000 žmonių, biškį pabrangintų ir iš tų, kurie vis dar perka, kompensuotų. Vis tiek naktį jei valgyt norisi, pasirinkimo labai mažai (o jei kokiam mažesniam mieste, tai ir visai jokio kito nėra).

 7. Vytautas

  Tai, kad dauguma tų parduotuvėlių nebepriklauso degalinėm..

 8. Prieš kelis metus jau girdėjau, kad Statoil nori su greitu maistu aplenkti mcdonaldą. Jie turi tikslą ir, kaip matau, jiems neblogai einasi

Jūsų komentaras