komentarų yra lygiai 22

 1. Žiūrėdamas per LNK šį reportažą sakiau, kad blogeriai tuoj žinos už ką Valdas balsavo…

  • gintas

   Pirmas rutuliukas yra ne Butkevičius, o žymėjimo pvz.
   Jis ir yra ryškiausias, todėl ir matosi taip priartinus. Tušinuku ant kieto pagrindo padėjus kryželį jis vos matomas ir taip priartinus prie tokios rezoliucijos manau visai išplaukia.

 2. Aciu uz sita nuotrauka

  :)))))) Valdai! Tu padarei klaida.

 3. Brazauskas remia Grybauskaitę, o Adamkus – Butkevičių…
  Idomu…

 4. Megejas

  Geras :)

 5. Neįtikėtina :)

 6. Balsavimas yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, dėl to jis yra slaptas, o ne viešas……

 7. Ramūnas

  Bravo ! Teisingas pasirinkimas. Gerbiu!

 8. mantwis

  tiesiog balsavo už pirmą pasitaikiusį :)))

  • Lee

   .. jo geras, ir labai juokingas paaiskinimas. Tam galima butu nurasyti.. o siaip, jis balsavo pries Grybauskaite, t.y. jeigu jis balsuotu uz Grybauskaite, reiskia jis prisidetu prie to didziulio skirtumo, tuo paciu pripazintu kad nekoks jis buvo prezidentas.. o cia bent vienu balseliu sumazins atotruki, ir jam nebus taip “nemalonu”..

   • Aurimas

    nusisneki 😉 gavom putina nauja daba gali dziaugtis 😀

 9. Aj

  Na gal V.Adamkus ir balsavo taip kaip parodyta, bet į balsadėžę jis metė perlenktą lapelį

 10. na, taip bisken pareklaminsiu, bo pas save rasiau jog uz butkeviciu balsavo kadangi ranka sudrebejo.
  Senas zmogus, rankos dreba – nepataike =)

 11. Lee

  NESUPRATOT!!! ADAMKUS BALSAVO UZ ANTRA TURA.. !!! jis zinojo kad Butkevicius bus antras, ir nenorejo kad sekantis prezidentas butu isrinktas is pirmo karto.. zinai.. reiskia jis pats buvo nekoks prezidentas.. o vat jeigu 2 turai, ne taip jau ir geda.. JIS BALSAVO UZ ANTRA TURA..

  • RK

   Koks Adamkui skirtumas ar iš pirmo, ar iš antro turo? Tai visiškai nesusiję su tuo ar jis buvo prastas prezidentas ar ne, visa tai susiję tik su kandidatais ir ar buvo tokių, už kuriuos vertėjo atiduoti po lygiai balsų.

 12. Tobulas akylumas:) Kita vertus, nors aš niekam neįdomus, džiaugiuos, kad visada perlenkiu savo biuletenį dar kabinoje:)

 13. Antanas

  Man apmaudu del musu prostitutines media, masiniu informavimo priemoniu atstovu, o trumpiau tariant – zurnalistpalaikiu – morales. Na, Prezidentas senas, ne taip perlenke biuleteni, netycia nufilmavo.. Rodytu zurnalistai pagarba Prezidentui ir neviesintu sios informacijos. Bet ne – daro dideli BUM! Va, suzinojom balsavimo paslapti! NIEKADA neprasidekite su zurnalistais, Jus jiem nesvarbus, jie is bet ko daro sensacija, Jusu likimas ir reputacija jiems visiskai nesvarbu. jei kas nores is Jusu interviu – spirkit i sikna ir vykite kuo toliau. Tokie tad musu Lietuvos zurnalistai…

 14. Tomas

  Antanai, nejaugi tu jauti pagarbą tiems, kurie mus, atsiprašau “dulkina” ? Manau, kad kai kalbama apie paprastų bendražmogiškų principų nesilaikymą, tai jokio skirtumo, kokios yra to nesilaikančio žmogaus pareigos.

  Taip, teisėje yra principas “teisė negali kilti iš neteisės”, kas šiuo atveju buitine kalba reikštų, kad “LNK neturi teisės viešinti Adamkaus balsavimo, nepaisant to, kad jis pasielgė nesąžiningai”. Bet aš šiuo atveju džiaugiuosi, kad tokia info paviešinta. Taip greitai (nuo šito vieno paviešinimo) aišku žmonėms akys neatsivers, bet tikiuosi kad po truputį sužinosim vis daugiau įdomių faktų. Kitas dalykas, kad daliai žmonių tai nesvarbu … jie tik kalba ir piktinasi, bet nesidomi ir nesigilina.

  • Tomai, pirmas, kas turi prisiimti atsakomybę ir laikytis principų visada yra kiekvieno aš.
   Ne kitas, ne kitam ir ne už kitą – aš.
   Jei tokio principo kiekvienas nesilaikom, tuomet atsiranda “Kiti gali šitaip elgtis ir aš galiu”, t.y. tai kas dabar vyksta LT.
   Įdomesnių faktų paieškok spaudoj, iš kurios buvo atsisakyta straipsnius pirkti. Šita priešrinkiminė agitacija buvo išties keista. Kadangi beveik nebuvo perkami straipsniai, spauda pradėjo reikalaut. Paskaitykit Respubliką arba Lrytą. Dabar pila išsijuosę. Išvis nesuprantu kas dar prenumeruoja spaudą. Kokia prasmė, jei visi straipsniai yra kryptingi….
   PS: commonsense labai nuvylė. Visada atrodėt protingesni ir daug šaunesni už geltonąją spaudą. Net delfis šito neįtraukė….

   • Man labai liūdna, jei nuvylėm. Faktą paskelbėme gerai pasvarstę ir tarpusavyje pasitarę. Nenaudojome jokių konspiracinių ar draudžiamų priemonių (slaptų kamerų, rentgeno). Informacija jau buvo vieša, mes tik sudėjome linkus ir atkreipėme kitų dėmesį.

    Pirmadienį apie tai parašė ir BNS, kas reiškia, kad žinia tikrai verta dėmesio. Na, commonsense.lt tik reakcija pasirodė kiek geresnė, nei žiniasklaidos.

    Beje, dėl atskleidimo motyvų visiškai pritarčiau Artūrui Račui.

    Tikrai nenorėjom nuvilti. Galime apie tai padiskutuoti.

 15. antakalnis

  nu tai reikia Toma padulkinti. siaip sau. kadangi negalima, bet kartais nusispjaut. tai ir dulkinkim. nes grieztu ribu nebera.

 16. […] – vis tiek lietuviai yra nuspėjama tauta ir jokių staigmenų nepateikia. Na, yra kas ir “netyčia” nustebina, bet jis gi half-american. O apie juos jau […]

 17. zemaituke

  Reiškia Prezidentas turi savo nuomonę. Ko gi neprapbalsuoti, jei skaitai, kad tinkamas?

 18. […] apie kurį, anot pranešėjo, tinklaraščiai net negali pasvajoti. Ir pavyzdį pateikė – štai commonsense.lt pirmieji parašė apie Adamkaus balsavimą, bet ažiotažas kilo tik tuomet, kai apie tai parašė Vlado diena.lt (po to parašė vz.lt, […]

 19. […] nėra susijusi su Tinklu. Ji susijusi su tekstu ir (ilgainiui) su autoriumi. Prisiminkite V.Adamkaus balsavimo istoriją. Tinklo nereikėjo.. Pažiūrėkite, kokio dėmesio delfi.lt sulaukia N.Vasiliauskaitės tekstai ir […]

Jūsų komentaras