komentarų yra lygiai 4

 1. Tikėkimės, kad bent jau valdininkams negalios?

 2. …O visa kita, beje, nepasikeitė: į ligoninę ne tik su savo vaistais, bet ir su savo šaukštu, bo masiškai konfiskuojamo turto maža tokiems pirkiniams. Grielkos irgi gydymo įstaigose paprastai nerasite. Ir apskritai geriau nesirgti. Ir policijai neskambinkite, jei pavojus gyvybei negresia (čia patys taip per radiją prašė).

 3. just

  http://knol.google.com/k/alexander-emilfaro/government-spending-and-tax-revenue-as/kpxsjkpzgwux/8#

  pažiūrėkit kiek % nuo BVP lietuva surenka mokesčių. Gal tada pasidarys aišku, kad nemokamo švietimo, gydymo, socialinių garantijų mes tiesiog neišgalim suteikt. Arba daug ko atsisakom, arba didinam mokesčius (t.y. ne jų tarifus, bet pagaliau surenkam iš visų, kurie privalo juos mokėt).

 4. […] Nerius parašė ankstesniame įraše, ir šią jau mintinai išmoktą frazę prisimenu kiekvieną kartą, kai išgirstu ar pamatau jų […]

 5. […] vogti, o va čia už sienos legaliai vagia ir dar tai vadina pelnu. Atsiranda didelis noras šita betvarką sutvarkyti. O gal aš neteisu, gal vis dėlto leidžia daugiau vogti, tereikia daugiau mokesčių. Bet turbūt […]

 6. na na

  kazkada atjodavo gauja klajokiu ir iszudydavo taikiai gyvenancia genti ir visa ju turta isgrobdavo. Veliau anie pamate, kad geriau verta dali iszudyti, o kitiems likusiems pasakyti, kad jei norit lik gyvi, mokekit duokle. Nemokesit, nuzudysim. Veliau sitie reketininkai aspibreze teritorijas, uzsidejo karunas ir uzsidare savo pilyse. Ir veliau mokejo rupintis savo teritorija (valstybe), nes ziuredavo, kaip cia geriau viska padaryti, kad kazkas liktu jo ipediniams. Dabar gerieji pilieciai renka legalius reketininkus ketveriems metams, kurie zino, kad netures ipediniu ir jie tuos grudus, kuriuos reikia seti, pravalgo ir jie ant to padeje… zinoma, gal dabar jei as duokles nemokesiu, manes ir mano seimos nezudys, bet mano turta konfiskuos, o jei as priesinsiuosi, tai dar ir panaudos legalu smurta.

Jūsų komentaras