Šaldytuvo instrukciją skaitysiu pats

Prieš kelias dienas rašiau apie tautiečių atrastą būdą mažinti sąnaudas. Jei nori būti pigus skalbyklų rinkoje, turi, pasirodo, drožti darbuotojus. O štai, jei nori būti konkurencingas mažmeninėje prekyboje, drožti nieko nereikia.

Daliai pirkėjų galimybė pačiupinėti daiktą ir jį čia pat įsigyti kuria pridėtinę vertę. Tačiau ar atidarinėtumėte šaldytuvo dureles ir varstytumėte šaldiklio stalčius, jei už tai tektų pakloti, tarkime, 500 Lt (kai kuriais atvejais, toks to paties modelio kainos skirtumas “normalioje” ir elektroninėje parduotuvėje)?

Kadangi asmeniškai nematau prasmės (žr. reklaminį klipą), tai paklausiu kitaip: ką sutiktumėte nuveikti (kompiuteriu), kad uždirbtumėte 500 Lt? Arba kiek norėtumėte gauti už kelis paspaudimus ir registracijos el. parduotuvėje išbandymą su sąlyga, kad vis tiek kažką perkate? Duos 500 Lt, pamėginsite?

Šią žiemą teko pirkti įvairią vaizdo/garso techniką. Turiu draugą, kuris turi draugą kažkokioje didmeninės prekybos įmonėje, dėl ko nuo bendros pirkinių sumos sutaupiau ~2500 Lt. Buvau nustebęs, kokius antkainius užsideda parduotuvės – suprantama, kažkas gi turėjo mane pakonsultuoti… 😉  Kurį laiką visiems draugams gyriausi, kiek daug sutaupiau apšokęs kelias grandis tiekimo grandinėje, ir kaip svarbu turėti “blatą” pas didemininkus. Panašu, kad tai, ką aš laikiau “blatu”, nūdien gali pasinaudoti belekas, kas moka bent kiek maigyti klaviatūrą. Nes tiekimo grandinė trumpėja ir kartu trumpina kainas vartotojui.

Na ir, žinoma, trumpina verslą tiems, kurie kuria darbo vietas pardavėjams-konsultantams.  Smagu pabendrauti su gyvu žmogumi, išmanančiu šaldytuvo temperatūros nustatymo ypatumus, bet dėl kelių šimtų litų instrukciją pasiskaitysiu pats 😉

komentarų yra lygiai 8

 1. Johnny

  Shoodinai letai veikiantis portalas, slepiantis pristatymo kainas ir kastus.

 2. giedrius

  bet man zmogiska psichologija liepia paciupineti pries perkant

 3. klientas

  prastai uzmaskuotas klientas :)

 4. Tai tipo imk.lt yra gerai?

 5. galvazmogupuosia

  Gyti, mažesnės sąnaudos lemia didesnį pelną. O ar tai gerai, priklauso nuo to, kas klausia.

 6. Ar visuomet mažesnės išlaidos lemia didesnį pelną ?
  Puikus pavyzdys, kai žemesnė pirkimo kaina prilyginama didesnei naudai. Tačiau verslo tikslas nėra taupyti pinigus, o juos uždirbti.

 7. oneguy

  geriausia pritaupančiam varotojui pasikonsultuoti ir išsirinkti prekę didesniame realiame centre, sakyti ačiū viso gero ir nusipirkti iš el. prekybos vietos pigiau.

 8. jurkis

  Ir vis tiek – žiūrėti akis išplėtęs. Pats prieš kelis metus iš Ermitažo nusipirkau skalbyklę, kuri, berods, naminukas.lt kainavo 50 lt brangiau. Va tau ir internetinių parduotuvių pigumas… (skalbyklei akcija nebuvo taikoma, modeliai buvo lyginami raidė raidėn).

Jūsų komentaras